Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #yzkknmn #idolmaster #idolmastershinycolors #madokahiguchi #anime #pixiv p

#!$%@?, jak wybić z głowy pomysł kupienia małego pieska przez mamę?

#!$%@? w mieszkaniu mamy dwa 10 letnie domowe koty, które na 100% nie zaakceptują innego zwierzaka. W dodatku taki stres na starość to nic dobrego i jeszcze wprowadzanie psa na ich terytorium, a i poczułyby się mniej kochane, a wymagają sporej miłości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja jestem straszny kociarz, no ale mama to bardziej psiarz i chciałaby w końcu wychodzić z psem na spacery.

Ja, pomimo że kocham zwierzęta to wiem, że go nie zaakceptuje, po prostu będę traktował jak jakiegoś wroga i gardził. Chciałbym, aby nasze kotki dożyły spokojnej starości, ale #!$%@? nieeee jak dziecko zobaczy pieska w telewizji i się napali, że chce psa, a jak mi nie pasuje to mam się wyprowadzić z kotami ()
BlackReven - #randomanimeshit #yzkknmn #idolmaster #idolmastershinycolors #madokahigu...

źródło: comment_1648034753fWLxfVlFVjw99UPcrgmYCC.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@BlackReven: nie ma co zmuszac innych ludzi do naszej woli ani nimi manipulowac. Jesli ma takie marzenie warto zastanowic sie nad tym jak to wszystko pogodzic. Wbrew pozorom wiele kotow dogaduje sie z pieskami. Wazne zeby usposobienie pieska bylo odpowiednie a o to mozesz zadbac :)
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: Tylko dlaczego to oni mogą zmuszać do woli i manipulować, a ja już nie? Szczególnie że to też moje mieszkanie?
Z gadek "głupszemu się ustępuje" i "starszy ma zawsze rację" już wyrosłem i trzeba trochę walczyć o swoje zdanie w tym temacie.

Znając życie to ja będę ganiany na spacery, bo akurat serial leci albo akurat coś boli i nie ma sił iść na spacer, czy już późno i się
  • Odpowiedz
@BlackReven: a jaki jest powod checi posiadania pieska? Aktywność fizyczna? Jakaś pustka? Brak zainteresowań? Możesz spróbować wybadać co stoi za tymi potrzebami i sprobowac znalezc jakis zamiennik, ktory nie bedzie powodowal u ciebie dyskomfortu? Może to marzenie, ktore ktos w sobie tlumi od 20 lat i warto tez sie nad tym pochylic? Troche malo informacji o prawdziwych powodach checi posiadania pieska
  • Odpowiedz