Wpis z mikrobloga

Wasz też śmieszy trochę hipokryzja p0lek jak śniadzi koledzy chcieli wbijać nielegalnie przez Białoruś to było "oni uciekają przed wojną trzeba pomóc" a teraz jak jakiś ukrainiec próbuje przekroczyć granice bo walczyć nie chce to komentarze "Co to za chłop" czy "mężczyźni walczą o kraj" czy wyszydzanie ich xD Te p0lki to chyba serio spragnione są arabskiej przygody że jednych by ratowały, a drugich piętnowały

#ukraina #gownowpis #wojna
  • 28
@Atencjuszhehe to nie hipokryzja, tylko taka narracja byla akurat w mediach, a ze polacy to narod idiotów to lykaja wszystko jak mlode pelikany. przecietna p0lka nawet nie wie co sie dzieje poza jej gmina/miastem a "wiedze" czerpie z facebooka i tiktoka i powtarza to co jest teraz na topie. Zaloze sie o kazde pienadze, ze jakby teraz media odwróciły w swoich relacjach role i zaczeli podkręcać, ze jednak ukraina jest zla a
@Atencjuszhehe: mnie za to śmieszą wpisy twojego pokroju. "Wykopki to hipokryci, bo najpierw to, pozniej to".
Tak jest za każdym razem, bo nie potraficie pojąć, że wykop to nie jest jedna osoba i tak często powstają wpisy jak te.
Teraz masz hipokryzję polek, bo przecież wiadomo, że w całej Polsce wszystkie kobiety muszą mieć jedno zdanie xD
@Bulczan: Zapoznaj się czym jest "p0lka" bo to nie jest całokształt wszystkich kobiet tylko o ustalonych cechach. #!$%@?ą się właśnie hipokryzją i zakłamanym patrzeniem na świat. Tak samo #!$%@? ludzi z tagu #przegryw gdzie robią z każdej kobiety tą żądną "śniadego księcia" lub bankomatu, ale przeglądając wiele wpisów mogę stwierdzić że wiele tych które najgłośniej krzyczało o wpuszczanie uchodźców na granicy z Białorusią teraz siedzi cicho i nie walczy z tym
Wasz też śmieszy trochę hipokryzja p0lek jak śniadzi koledzy chcieli wbijać nielegalnie przez Białoruś to było "oni uciekają przed wojną trzeba pomóc" a teraz jak jakiś ukrainiec próbuje przekroczyć granice bo walczyć nie chce to komentarze "Co to za chłop" czy "mężczyźni walczą o kraj" czy wyszydzanie ich xD Te p0lki to chyba serio spragnione są arabskiej przygody że jednych by ratowały, a drugich piętnowały


@Atencjuszhehe: jak dla mnie to ukraińców