Wpis z mikrobloga

Jak żyć? Jak strzelać?
Amunicji nie ma, a jak bywa to w takich cenach, że strzelam głownie na sucho.
W zaprzyjaźnionym sklepie, sprzedawca wprowadził pakiet "Virtual Ammo" i chwała mu za to! Raz na tydzień do niego wpadam, on udaje, że mi sprzedaje amunicję, a ja udaję że płacę. Potem się zdzwaniamy i czasem chwalę go za dobrą jakość, a jak "niesprzeda" mi elabrokę to narzekam, że nie odpala i lata jak amunicja krążąca. Pełna symbioza.

Przyzwyczajenie do czyszczenia broni po każdym strzelaniu sprawiło, że teraz nawet po strzelaniu na sucho czyszczę broń (a ostatnio w zasadzie tylko tak strzelam). Podczas strzelania wącham odstrzelone kiedyś łuski żeby poczuć nutę upragnionego zapachu palonego prochu, a syn napier...la pokrywkami żebym poczuł klimat. Dla mnie git, bo zakładam oczywiście słuchawki. Niestety aktywne i słychać trochę krzyki sąsiada.

Ostatnio przez brak amunicji, sąsiad (myśliwy, ten któremu przeszkadzają pokrywki) zaczął strzelać z ucha, a jego żona i piętnastoletnia córka w geście protestu przestały strzelać sweetfocie na instagrama (to akurat chyba jedyny pozytyw całego zamieszania).
Mam nadzieje, że sytuacja się unormuje bo jak tak dalej pójdzie to jeszcze żona zacznie strzelać focha, a mnie хуй strzeli.

#bron #gorzkiezale #heheszki
  • 10
@el009 chyba magtecha w słoiku kupisz xD chyba, że belotke poniżej 50 groszy znajdziesz. CCI Blazer Federal wymiotło (sam kupiłem ostatnie 2k ( ͡º ͜ʖ͡º) ) teraz były zapowiedzi 50 groszy i więcej
@rybka11111: w moim mieście jeszcze da radę kupić i Aguilę i CCI w rozsądnych cenach. SK i Eley też leży, relatywnie drogo jak na .22 ale one zawsze były drogie, dlatego zamierzam zrobić zapasik ¯\_(ツ)_/¯
Aaaaale minęły ponad dwa tygodnie odkąd wysłałem biurwom z WPA czerwoną celem dopisania kolejnego kalibru i czekam aż wróci, śmiertelny chiński wirus nie pozwala WPA przyjmować interesantów więc wszystko idzie pocztą a ta działa jak zwykle...(
@el009 sk i eley to już bardziej amunicja wyczynowa stąd też cena. Sam bym kupił z tysiąc żółtej SK po starej cenie tylko od 2-3 miesięcy też nie ma, a jak tak dalej pójdzie to .22 będzie w cenie 9x19 sprzed dwóch lat.