Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, moja bezprzewodowa szara mycha z ali po roku wierności skończyła tak, że żeby ją naładować muszę ją rozebrać do naga i po podpięciu kabla dociskać płytkę żeby stykało i ładowało xD. Coś tam dwa razy lutowałem, ale jest tak skonstruowana że w każdej chwili gniazdo micro USB wylatuje ze swojego miejsca :(.

Szukam jakiejś fajnej, w miarę taniej i niezawodnej myszki - najlepiej bezprzewodowej (rozważam też przewodowe) do takiego codziennego użytku. Nie potrzebuję jakiejś gamingowej z zerowym opóźnieniem, bo w tego typu gry nie gram.

Wybór padł na tą myche Xiaomi, miał ktoś? Co o niej sądzicie?

#komputery #myszka #laptopy #pytanie #kiciochpyta
źródło: comment_1647980757CIacZgPcvxcAKoOSud79v5.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dudek600: mam ją do lapka i używam poza biurem/domem. Czuć że to myszka za 5 dych w jakości wykonania. Może i nie skrzypi ale plastik nie jest tak przyjemny jak w dobrym logitechu.
Z zalet to bt i działa na chyba każdej powierzchni
@dudek600: Dell MS3320W, o baterii możesz zapomnieć na długo, zmienne DPI, jak chcesz odciążyć to wrzucasz paluszka AAA z kulką ze sreberka, łączy się po 2,4 i BT i wydaje się być super trwała
Szukam jakiejś fajnej, w miarę taniej i niezawodnej myszki - najlepiej bezprzewodowej (rozważam też przewodowe) do takiego codziennego użytku. Nie potrzebuję jakiejś gamingowej z zerowym opóźnieniem, bo w tego typu gry nie gram.


@dudek600: Ktoś tu wspomniał o Anywhere od Logitech-a. Potwierdzam, nie ma lepszego zakupu. Ja mam wersję 2s (wbudowany akumulator) i ładuję ją 2x do roku - nie, to nie żart. Pracuję codziennie na laptopie po ok. 8-12h. Jestem
Po paru dniach używania idzie się przyzwyczaić i nawet zapomnieć o tych nieprzyjemnych dźwiękach wydawanych przez myszkę przy jej podnoszeniu i opuszczaniu na np podkładkę. Jest w pytę