Wpis z mikrobloga

Witam. Dnia 15.03.2022 9:45 był status odprawa celna powiodła się na Aliexpress i od tamtego czasu nie zmienia się nic. Dziś dodałam paczkę do Alipaczka i wyświetliło mi się 15.03.2022 10:45 odprawa celna eksportowa zakończyła się. Czy to oznacza że paczka wyjedzie do Polski na dniach?
#tracking
  • 14
  • Odpowiedz
@Sylwia261: DZBANIE, ile razy ci trzeba wyjaśniać że nikt nie będzie się domyślać, co to za przesyłka i czym idzie i co za gówno tracking sprawdzasz. Możesz zrobić nawet 20 wpisów i dalej będzie to samo.

NIKT NIE BEDZIE SIE DOMYŚLAĆ

  • Odpowiedz
  • 0
@Andczej wcześniej opisałam co to za paczka, ze szczegółami. Dodałam wpis i jakoś dwoje ludzi mi normalnie odpisało ale widocznie ty nie potrafisz, co jest przykre.
  • Odpowiedz
@Sylwia261: Przesyłki nie ma jeszcze w Polsce, nie patrz na status o odprawie celnej bo on nic nie znaczy. Przesyłka może dziś może jutro pojawi się w Polsce, a może i za miesiąc, z tym nigdy nie wiadomo. Jak będzie w kraju to dostaniesz info od Inpostu o nadaniu.

Wybrałaś wysyłkę która może iść nawet 60-90 więc czekaj spokojnie, dojdzie jak dojdzie.

Tu nic więcej się nie wymyśli.

  • Odpowiedz
  • 0
@Andczej tak zgadza się. Ale czytałam że kilka razy się zdarzyło że i tak trafiło na pocztę i albo dzwonili jaki jest adres albo od razu był zwrot do nadawcy. Zamawiając te paczki na aplikacji InPost od razu mi wyskoczył numerem i status przygotowana przez nadawcę, mam nadzieję że będzie dobrze
  • Odpowiedz