Wpis z mikrobloga

Chcę kupić chłodzenie be quiet! SilentLoop 2 do i7 12 generacji, na xkomie widnieje że chłodzenie obsługuje socket 1700, ale na komputroniku czy na stronie be quite! już o 1700 nie ma wzmianki. To jak to jest w końcu? Chłodzenie z wyższej półki więc powinno obsługiwać najnowszy socket.

#komputery #pc
  • 11
@OvIce: No to jestesmy w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam SB 802 i Freezera II 420 w push pull z przodu. Kupujesz za 650zł Arctic Liquid Freezer II 420, odpowiednią rewizję (najwyższą, bodaj rev6 lub 7 aby miała zestaw montażowy do tego LGA, jeszcze to dzisiaj sprawdzę która ma, bo do niedawna trzeba było zestaw domawiać). I montujesz. Potrzebna też będzie dobra pasta, te Intele
@OvIce: Jeśli nie ma w zestawie, to na Proline zestaw Arctica do socket 1700 jest za 39zł, a 420 AIO ok 650zł tam. Gwarancja 6 lat. I nie trzeba dolewać płynu jak w przypadku AIO be quiet'a. Freezer II 420 schłodzi każdego potwora, to najwydajniejsze AIO na rynku.
@OvIce: na pewno potrzebujesz AiO? Mają swoje wady, a nie są wcale dużo wydajniejsze od topowych dwuwieżówek. Sam miałem nieograniczony budżet, a jak kupowałem 9900KF to nie zdecydowałem się na nic poza Dark Rock Pro 4

Szczególnie do przewiewnej budy