Wpis z mikrobloga

Mirasy kto grał w Project Cars 3 na #ps4 #ps5 albo #xbox i powie mi czy ta gra to takie Gran Turismo albo Forza Motosport?
Szutr już sobie kupiłem w postaci WRC9 i Dirt 2.0, a teraz szukam czegoś z zamkniętymi torami i w miarę łatwym sterowaniem pod pada.
Trochę w Grida 2019 pograłem ale ten ziomalski klimat mimo, że nie aż tak natrętny to przeszkadzał no i furek oraz torów mniej.
Pograłem też w Dirta 5 ale to straszna kaszana i nic mi się tam nie podoba.
Wreckfest jest zajebiste ale to inny typ wyścigów.

No i tak szukam czegoś co mi się spodoba, gdzie będzie sporo wozów, będzie dużo torów, niezłą grafika, brak ziomalskich klimatów no i gra też musi już cenowo być atrakcyjna, a tu mam w pudełku nówkę sztukę Project Cars 3. Brać? dobre to?
Z.....r - Mirasy kto grał w Project Cars 3 na #ps4 #ps5 albo #xbox i powie mi czy ta ...

źródło: comment_1647964300nkMXUKwY5rkuBqreksMVWG.jpg

Pobierz
  • 13
@Zielony_Ogr: Nie jest to zła gra, ale niestety nie dostała next gen patcha i raczej nie dostanie, bo fatalnie się sprzedała po tym jak zraziła do siebie fanów jedynki i dwójki przez pójście w stronę arkadówki i rezygnację z zarządzania oponami czy nawet strategii z pit-stopami.
Troche pogralem w to online, bo brakowalo nam z kolegami pozadnego simcade. Na symulatory typu asseto troche za ciency wtedy (teraz dajemy rade), need for speedy za arcadowe. Przerobilismy tez GRID z 2019 i sa to w zasadzie jedyne sensowne gry tego typu.
Moj ranking wyglada tak:
GT: Sport > PC3 > GRID, tak tez plasuje sie symulacyjnosc tych tytulow. Co nie znaczy, ze przy GRIDzie nie pobawisz sie dobrze, zalezy czego
@BooBoo: Dzięki za obszerny komentarz :)
GT Sport brałem pod uwagę ale odrzuciłem z racji tego, że i tak będę kupował GT7 kiedyś tam, no i ta gra z tego co słyszałem to raczej na online nastawiona.