Wpis z mikrobloga

Mam zarezerwowane kilka dni noclegu w Bieszczadach pod koniec kwietnia. Jak myślicie, warto się przygotowywać? Mam na myśli oczywiście sytuację związaną z atakiem na Ukrainę. Jest to kilka kilometrów od granicy, poza tym jest trudna sytuacja z uchodźcami i nie wiem jak wygląda rozlokowanie ich w noclegowniach, hotelach itp.
#gory #bieszczady #podroze #turystyka #trekking
  • 6
  • Odpowiedz
Jak myślicie, warto się przygotowywać?


@ethern: po pierwsze to dopytaj się w noclegowni czy wszystko aktualne. Po drugie przejście w Krościenku chyba nie było najbardziej oblegane. Po trzecie ciesz się urlopem, jak coś się #!$%@? to i tak nie masz na to wpływu.
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Nie mówię oczywiście nagle o wojnie na naszym terenie. Chodzi mi raczej o jakieś ograniczenia czy coś w stylu zamknięcia powiatów dla turystów tak jak było to kilka miesięcy temu na granicy z Białorusią.
  • Odpowiedz
@ethern: nie, pewnie jak pojedziesz SG cię zatrzyma do kontroli, to taka "świecka tradycja" (mnie zawsze zatrzymują) to ich zapytaj, bo chłopaki na drodze powiedzą Ci jak jest a nie #!$%@? dla pismaków, ale z info od moich znajomych nie ma żadnej korby.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ethern: jedź, jak masz rezerwację to wszystko będzie dobrze( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ukraińcy są przewożeni wgłąb kraju, nie trzyma się ich na zadupiu w Bieszczadach.
  • Odpowiedz