Wpis z mikrobloga

Świeżo po nadrobieniu konferencji stwierdzam że Wardenga to kawał #!$%@?, wiedziałem to wcześniej ale utwierdził mnie w przekonaniu. Pierwszy raz jakiś zawodnik nie chce wyjść do oktagonu bo ma kontuzje a ci na siłę go namawiają i będzie #!$%@? nie walka a miało być no limit. Już bym wolał zobaczyć Wiewióra jak #!$%@? polaczkowi klucz francuski na biceps. A tak w ogóle to Wardenga #!$%@? i cała ta federacja #!$%@?. #famemma
  • 31
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: rok temu mam ostatnią Fame kupioną teraz sprawdziłem na mailu. A tak to wszystko tam oglądam, teraz jak zaczęły te gale jak grzyby po deszczu sie pojawiać to szkoda kasy mi na te gówno. Zawsze żałowałem jak kupiłem bo te gale okazywały się wielką lipą i mi było szkoda na końcu wydanej kasy. Teraz może sie zawiodę galą ale przynajmniej kasa w portfelu zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: i prawidłowo
@ladniecuchne: już go raz poskładał wątpię żeby sie bał. w końcu zdrowe podejście zamiast później narzekać po walce "aaaa miałem kontuzje itd." postanowił nie walczyć a oni go przyparli do muru żeby walczył. jak już pisałem wolałbym Wiewióra zobaczyć w akcji.
  • Odpowiedz
@zielonykrul: ferrari nie robi konsycji, ukryl przed trenerem ze walka no limit okinski na zywo wygadal .ze miala byc 3x3min. te cale konflikty od poczatku sa rezyserowane
  • Odpowiedz
@zielonykrul: Farmazon nie ma żadnej kontuzji, wczoraj na instagramie tej swojej malej czarnej normalnie na sali biegal, skakal, żadnego problemu nie mial, chłop nie zrobił kondycji i wymyśla jakieś śmieszne kontuzję..
  • Odpowiedz
@zielonykrul: Mirki musze sie przyznać, ze dosyć długo miałam zamydlone oczy odnosnie tego jaki jest wardęga. A bo tu pokazał prawdę o leksiu a tu coś innego. Myślałam, że jest przydatny na tym polskim Youtube. Powoli zaczeły mi się oczy otwierać,a jak zobaczyłam co #!$%@? na konferencji to aż mi wstyd że kiedykolwiek go szanowałam. Zwykła szuja i śmieć.
  • Odpowiedz
@Speluniarz: ziomek pisze, że nie wyda złotówki na to gówno ale poświęci na to gówno swój czas więc raczej jest on gówno wart.
@zielonykrul: no skoro poświęcasz go na oglądanie gówna, za które byś nie zapłacił to mam pewne wątpliwości czy jest on wart chociaż 1zł/h
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: to ciekawe musisz mieć życie, że poświęcasz czas na coś co jest gównem. Ja tam bym wolał przeznaczyć ten czas na coś co mnie interesuje ale co kto lubi.
Plus chwalenie się kradzieżą to inny stan świadomości więc serio ciekawie tam w głowie musi być.
  • Odpowiedz