Wpis z mikrobloga

Świeżo po nadrobieniu konferencji stwierdzam że Wardenga to kawał #!$%@?, wiedziałem to wcześniej ale utwierdził mnie w przekonaniu. Pierwszy raz jakiś zawodnik nie chce wyjść do oktagonu bo ma kontuzje a ci na siłę go namawiają i będzie #!$%@? nie walka a miało być no limit. Już bym wolał zobaczyć Wiewióra jak #!$%@? polaczkowi klucz francuski na biceps. A tak w ogóle to Wardenga #!$%@? i cała ta federacja #!$%@?. #famemma
  • 31
@KoninaBeZiomeczka: rok temu mam ostatnią Fame kupioną teraz sprawdziłem na mailu. A tak to wszystko tam oglądam, teraz jak zaczęły te gale jak grzyby po deszczu sie pojawiać to szkoda kasy mi na te gówno. Zawsze żałowałem jak kupiłem bo te gale okazywały się wielką lipą i mi było szkoda na końcu wydanej kasy. Teraz może sie zawiodę galą ale przynajmniej kasa w portfelu zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡
@zielonykrul: Mirki musze sie przyznać, ze dosyć długo miałam zamydlone oczy odnosnie tego jaki jest wardęga. A bo tu pokazał prawdę o leksiu a tu coś innego. Myślałam, że jest przydatny na tym polskim Youtube. Powoli zaczeły mi się oczy otwierać,a jak zobaczyłam co #!$%@? na konferencji to aż mi wstyd że kiedykolwiek go szanowałam. Zwykła szuja i śmieć.