Wpis z mikrobloga

Kiedy media podają jakaś wielka aferę która mnie zainteresuje zawsze lekko podnoszę brew i zastanawiam się kto ma na tym zyskać a kto stracić i dlaczego informuje nas o tym tuba propagandy.

Jeszcze przed wojna natrafiłem na jakiś dokument o Hitlerze i o tym jak udało nakłonić mu się cale Niemcy na walkę z wszystkimi, teraz już wiem patrząc po Polakach i ich podejściu do Rosjan, nastała jakaś rusofobia podżeganie do nienawiści dla innego człowieka tylko z tego powodu ze mieszka kilkaset km dalej i nagle nikomu to nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasi rodacy będą ginąc od bomb przeciwnika ale lud będzie się cieszył bo jakiś karakan z pinokiem tak chcieli.
#wojna #rosja #ukraina
Pobierz antc111 - Kiedy media podają jakaś wielka aferę która mnie zainteresuje zawsze lekko ...
źródło: comment_1647900152vIZlqNSmFW7hZrBPVr2vfR.jpg
  • 10
@antc111: @etxeberia: tej, ale to jest akurat słuszna uwaga. #!$%@?ć władze Rosji, ale tutaj główny nurt idzie na całość, mówiąc, że to każdy Rosjanin jest odpowiedzialny. no tak, mój kolega Wowa i Denis z Rosji są najgorsi. #!$%@?, że mogą nie popierać Putina - to wszystko, to wina zwykłych Rosjan!! to tak, jakby powiedzieć, że to wszyscy Polacy wprowadzają niepraworządność w kraju, a nie banda debili z PiSu
@Mlody_GPW: to jedyny argument ? A może chciałbyś podyskutować na temat terrorystycznej organizacji azov która została wcielona do armii żeby nie wpisywać jej do listy takich organizacji ? A może o złamanych wszystkich umowach międzynarodowych w ostatnich latach ? Ta wojna jest wywołana na rękę USA a my lizemy im tylko dupy idź odpal TVN albo poczytaj #wieszwiecej na tt i pomyśl sobie jaki jesteś świetnie poinformowany i dobranoc ( ͡
@antc111: Weź pod uwagę że w 39 roku Polacy nikogo nie najechali (wiem zaolzie, ale to nie był zbrojny wjazd jak rosjanie teraz). Aktualnie nienawidzimy rosjan za to co zrobili na Ukrainie, i za to że ich wojsko i rząd może liczyć na pełne wsparcie. (z pewnością nie wszystkich, ale twój przypadek i nastroje na rosyjskich portalach, pokazuje mi że jednak większość może nie popiera putina w 100%, ale uważa że