Wpis z mikrobloga

czy takie dziwne wgniecenie z boku opony kwalifikuje ją do pieca? czuć je pod palcem, nie wiem kiedy ono się pojawiło bo dopiero jakiś czas temu je w ogóle zauważyłem a za bardzo nie wiem z czego mogło się zrobić bo niemal nigdy nie wdrapuję się autem na krawężniki, a nawet jeśli to lewy tył akurat miałby najmniejszą szansę na to żeby sobie zrobić w ten sposób kuku
#mechanikasamochodowa #samochody
Pangia - czy takie dziwne wgniecenie z boku opony kwalifikuje ją do pieca? czuć je po...

źródło: comment_1647892957pUCMriUtvjo9F1PkFL5R2t.jpg

Pobierz
  • 12
@WatchYourBack: zgadza się, nokian, latam chyba piąty rok i złego słowa nie powiem, choć to akurat drugi komplet bo poprzednie miały niski profil i miałem dość drapania zderzakiem o progi zwalniające
@Pangia: no bo przy zachowaniu takiego samego obwodu zewnętrznego opony (a tak powinno być, bo tutaj zrobiłeś ponad 7% różnicy), profil opony nie ma znaczenia, na niższym będzie bardziej twardo więc w sumie na progach mniej się ugnie.
Ale skoro zrobiłeś kozę i tak to bez znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WatchYourBack: ja nie wiem jak ludzie tymi autami jeżdżą, ja się normalnie nie mogłem na krawężnik żaden wdrapać bo darłem zderzakiem o ziemię, a teraz to nawet po lesie jeżdżę i jest elegancko
ale w to auto poszło już tyle kasy że i tak nikt tego nie kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WatchYourBack: raczej nie kupi bo było składane po kolizji i szpary nie są idealne
co prawda nie ma od spodu ani grama rdzy, jest zakonserwowane i mechanicznie zrobione niemal jak nówka, ale ma slaby lakier, sporo rys, odpryski tu i tam i ogólnie wygląda jak używane auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)