Wpis z mikrobloga

Najgorzej jest być spokojnym chłopem. Wszyscy takim gardzą, zwłaszcza różowe. Ciągle się mówi o XXI wieku, a ludźmi kierują podstawowe instynkty. Samice chcą silnego samca, który zdominuje innych samców z otoczenia.
#przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
@Kenteris: Ja tam wolalbym dostac przytulanie niz ruchanie, nie takie kolezenskie tylko takie prawdziwe z pasja jakas, bym czul i widzial jak komus sie podobam. Pewnie wiele osob skorzystaloby z darmowego seksu z szara myszka najpewniej z czystej ciekawosci jak to jest, ale ja osobiscie czulbym sie zbyt nie swojo i dziwnie gdybym mial robic seks z kims kogo nie znam, pierwszy raz widze i nic do tej osoby nie
  • Odpowiedz
@Pavulenko: ja nie wątpię, że Ty i inni snują marzenia o pięknej, czystej miłości. Ale macie popęd taki jak wszyscy. I szczególnie kiedy długo tłumione są te potrzeby, tym one mocniej dają o sobie znać. Więc owszem - jedynie co mogłoby powstrzymać takiego przegrywa przed zgodą na seks z jakąś hot myszką jest włąśnie ten strach przed kompromitacją. Ale gdyby odjąć te obawy wynikające z niskiej samooceny i braku doświadczenia,
  • Odpowiedz
@Kenteris: żadni romantycy, tylko prymitywne normicki które przyjęły inną taktykę zdobycia tzipy do seksu. Przecież normictwo to żeby dostać seks mechaniczny, potrafi #!$%@? najgorsze rzeczy, znosić cokolwiek się da, kłamać, obiecywać wszystko, większość normickow potrafi nawet wmawiać kobietom największe obłudy kłamstwa żeby zaruchac. I udawanie romantyka czy napisanie pod profilem że szuka czegoś stałego, nie dowodzi w żaden sposób tego kim jest, dowodzą temu fakty jego zachowania, zwyczajnie użył taktyki
  • Odpowiedz