Wpis z mikrobloga

Z serii cuda za grosze z Alledrogo( ͡° ͜ʖ ͡°) pentax SFX i Pentax SF7 z obiektywami( ͡° ͜ʖ ͡°) kazdy niecałe 200zł mnie kosztował, wszystko sprawne po przetestowaniu, teraz tylko kilka rolek wystrzelić i liczyć ze dlugo pożyją( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo udalo mi sie wyrwac szkiełko z autofocusem do tego zestawu wiec zabawa bedzie jeszcze lepsza jak dojdzie( ͡° ͜ʖ ͡°) niedlugo mnie kobita z tym sprzętem za drzwi wystawi bo zaczyna coraz bardziej miejsca brakować na te moje oczka w głowie. Coż na razie nie ma nic przeciwko to tylko się cieszyć. Polecam ten styl zycia( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwslesie #fotografia #fotografiaanalogowa
adam-photolive - Z serii cuda za grosze z Alledrogo( ͡° ͜ʖ ͡°) pentax SFX i Pentax SF...

źródło: comment_1647884793Ifll82XocjdFCq7FtPBFsg.jpg

Pobierz
  • 15
@eloyard: powiem Ci ze robiłem foty na cyfrze 24mpx tym złomem i nawet całkiem całkiem, ostatnio kupilem nawet soligora 400 za kilka zł i tez jakosc o dziwo niezła jak na takie szkło( ͡° ͜ʖ ͡°) Zreszta ja nie patrze na mtfy tylko na frajde
@dqdq1: No i znalazł sie malkontent( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyfra to cyfra, a tutaj jest fajny sprzęt i sama obsluga sprawia frajdę. Kazdy aparat troche inaczej sie obsluguje, ma inne funkcje. Plus emocje czekając na to co wyjdzie i czy wyjdzie. Zreszta co ja będę Panu marudzie tlumaczył, jak ktoś woli nowy sprzet niz klasyki to go nie przekonam. Jak moja babcia mowila- żyd lubi cebule a