Wpis z mikrobloga

Mamy obecnie najgorsze w historii relacje damsko-męskie i właśnie sytuacja jaka miała w weekend mnie utwierdza.'
Wyjątkowo nie o mnie.
Przy czym tutaj mamy do czynienia z wyjątkową i głupotą męską, i perfidią kobiecą.
Mam kolegę - ogólnie taki spoko ziomek, ale jeśli chodzi o kobiety, jest totalnie, ale totalnie nieżyciowy. Jest zakochany w koleżance z pracy. Ogólnie bardzo ładna, ogarnięta życiowo, bezdzietna, dowcipna i sympatyczna. Mocno #!$%@?ęta z charakteru, bo od atencji odbija.
Ta koleżanka wie, że on jest w niej zakochany. Ona go lubi. Ona go szanuje z charakteru. Ona mu nawet powiedziała co ma robić - kalkę z redpillu. Żeby stracił swój mięsień piwny, żeby zaczął się ubierać inaczej, niż jak dziecko ubierane przez mamę, żeby zmienił swoje wieczorowe hobby z picia z kolegami na coś innego. Ona prosiła mnie, bym mu to przekazał, bym z nim poszedł kupić ciuchy, stać go na to, bym wziął go ze sobą na treningi. On uparcie nie.
On wierzy(ł), że wyczeka. Że ona go po prostu doceni, jak będzie biegał i jej usługiwał i wyręczał ze wszystkim. Że #!$%@? dzwoniąc do niej po 10 razy jak wyjdzie do klubu z koleżankami, to będzie się czuła wyjątkowa.
Nic do niego nie docierało, nic.
A ona jest wyjątkowo perfidna. Miał urodziny, powiedziała mu, że wpadnie sama z prezentem na winko. On wysprzątał mieszkanie, kupił dobre prosecco, spędził w kuchni pół dnia. Ona zaprosiła znajomych i zorganizowała mu małe przyjęcie urodzinowe-niespodziankę. Ona wiedziała o czym myśli. Jej koleżanki z którymi wieczór organizowały też wiedziały i jej to powiedziały. Ja też wiedziałem i też jej o tym powiedziałem. #!$%@? - bo on jej pomógł w tylu sprawach i chciała pokazać mu, że go docenia. Chciała być "miła". Dlatego też jak doszedł alkohol, to złamała mu serce w urodziny, mówiąc mu, że nie - z nim nie będzie i tyle. Zajebista niespodzianka, no naprawdę nikt się #!$%@? tego nie spodziewał.

#przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 17
Klasyka. Scenariusz widziany 631827 razy. To już chyba skrajny bluepill, gość wierzy, że mu się należy miłość życia bo mu wszyscy wmawiali, że kiedyś znajdzie tą jedyną, idealną, doskonałą żonę XDDDD #!$%@? jak ja kocham takie wciskanie kitu XD Szkoda chłopa, strzel mu po ryju, żeby się obudził z matrixa


@ChadMessiah:
I to gość, którego żona zdradziła i zostawiła rok temu.
I to gość, z którym ta laska zdradziła swojego faceta(mega
Czekaj, dobrze rozumiem? Dziewczyna powiedziała, że wpadnie do niego(pod przykrywką imprezy urodzinowej) a chłopak stwierdził, że to idealny pretekst żeby pójść do łóżka z nią i dlatego gotował jedzenie? Chyba, że nie o to chodzi.

Może zaczniemy nazywać rzeczy po imieniu, że chłop się zakochał i myślał, że coś z tego wyjdzie? Możecie przestać stosować te wasze śmieszne pigułki?
Ale nie - ona po prostu potrzebuje czasu. I tak prawie rok, mimo że mu powiedziała jasno, że to, że z nim kilka razy uprawiała seks(mając wtedy chłopaka, jako singielka ani razu), nie oznacza wcale, że go kocha i chce z nim być.


@HFL-przed-30: czekaj czyli oni sie jednak bzykali? xD
@HFL-przed-30:

Dlatego też jak doszedł alkohol, to złamała mu serce w urodziny, mówiąc mu, że nie - z nim nie będzie i tyle. Zajebista niespodzianka, no naprawdę nikt się #!$%@? tego nie spodziewał.


Jak to przeczytałem to tak głośno się zaśmiałem aż mnie sąsiad dwa piętra wyżej usłyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie znam się na tych śmiesznych pigułkach, jednak gdybym usłyszał w realu jak ktoś o tym wspomina, najzwyczajniej w świecie pomyślałbym , że to idiota

Blue pill można opisać "głaskajmy dziewczyny po głowach, za sam fakt bycia kobietami". A tu chłop się po prostu zakochał i wpadł bez wzajemności, tu nie ma żadnych wyznaczników śmiesznych teorii


@papushbich:
Po pierwsze - jakby mnie ktoś nazwał mireczkiem na żywo, tez bym pomyślą ze
@HFL-przed-30: Nie wiem czy śmiać się płakać. Historia z jednej strony tragiczna a z drugiej żenująco śmieszna.

Takie bajki powinni opowiadać małym chłopcom żeby już wtedy uczyli się czym grozi rycerzykowanie. Lepsze to niż bluepillowe brednie o tym jak facet zabiegał o kobietę robił wszystko o co go prosiła, aż w końcu zgodziła się zostać jego żoną xD takie rzeczy potrafią facetom naprawdę zniszczyć psychikę
@HFL-przed-30 @HFL-przed-30 Nie rozumiem trochę punktu drugiego. Nie wiem czy piszesz to z ironia, czy może zgodnie z tym co uważasz, nie wiem. Nie umiem rozgryźć ludzi, którzy tu siedzą XD ale nawet jeśli, chłopy też tak robią. Każdy ma preferencje i tego się trzyma. Jeśli usłyszę że laska ma bardzo normalne wymagania i ja się pod to nie podpinam to trudno,jeśli widzę że ma wygórowane oczekiwania mimo że nic sobą nie
Nie rozumiem trochę punktu drugiego. Nie wiem czy piszesz to z ironia, czy może zgodnie z tym co uważasz, nie wiem. Nie umiem rozgryźć ludzi, którzy tu siedzą XD ale nawet jeśli, chłopy też tak robią. Każdy ma preferencje i tego się trzyma. Jeśli usłyszę że laska ma bardzo normalne wymagania i ja się pod to nie podpinam to trudno,jeśli widzę że ma wygórowane oczekiwania mimo że nic sobą nie reprezentuje to