Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak teraz wygląda sprawa z ew. zwrotami PPV w takiej sytuacji: kupujesz ze względu na nolimit Ferrari-Polak, dostajesz zupełnie co innego. Reklamacje czy chargeback bezpośrednio u operatora?


@kon_rafal: eh kiedy wy się nauczycie, że PPV kupuje się tuż przed galą kiedy wszystkie karty są odkryte. Te mityczne problemy z kupnem kiedy wszyscy się rzucają po pierwszych 2 walkach na YT to bujda.
@Soothsayer: zawsze kupuję na 24-48h przed galą i raz już miałem okazję korzystać z chargeback bodajże przy pakiecie FAME 9&10 przez problemy ze streamem na 9 - dostałem pełny zwrot i mimo tego i tak miałem dostęp do 10
@kon_rafal: problemy ze streamem to trochę inna bajka bo tego nie da się przewidzieć wcześniej, trzeba kupić PPV. Jeżeli ktoś kupuje PPV specjalnie dla konkretnej walki to dziwnym jest dla mnie jeśli kupuje to przed galą kiedy wiadomo, że prawie zawsze wypada co najmniej jedna walka.
Ciekawe jak teraz wygląda sprawa z ew. zwrotami PPV


@kon_rafal: od pierwszych edycji wiadomo, że jak masz kupić PPV to trzeba w ostatniej minucie, bo nie wiem, czy jakakolwiek edycja odbyła się w 100% zgodnie z planami