Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: Źle się wyraziłam. Nastawiam się na bundle bo wtedy i tak po odjęciu cen dodatków konsola wychodzi w znośnej cenie. Chodzi o to że nie chcę kupować tych egzemplarzy po 4,5k z Allegro. Problem w tym że teraz nawet tych bundli nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@amam: było pełno bundli w styczniu i lutym, trzeba było brać. Nie słuchaj januszy że drogo, że msrp, że śmieci w zestawie tylko bierz, bo oni już tak ponad półtora roku czekają na golasy po sugerowanej cenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amam: sprawdzaj co dzień stronę łowcygier, jak jakiś sklep ma konsolę w normalnej cenie to wrzucają o tym info, może zdążysz wtedy kupić
Cholera jasna, przecież tego #ps5 się nie da kupić ( ͠° °) Dostępne tylko egzemplarze w horrendalnych cenach. Jakieś protipy jak kupić konsolę z napędem za mniej niż 3k?

#playstation #konsole

Bardzo prosto, rozważ Xboxa, jeszcze wczoraj był w media dostępny za 2300zł . A jak się nie możesz pogodzić ze stratą tych 3 exów rocznie na pleju no to niestety trzeba zagryźć zęby może trochę pokombinować
@Tomahawkkk pomijając że porównanie dziwne bo nie uważam aby Xbox ustępował poza exami a nawet wiele rzeczy robi lepiej więc czemu fiat?

Moja odpowiedź to była luźna propozycja, bo wielu nawet nie rozważa alternatyw.

Ale nie narzucam, ps5 też da się kupić, porostu ciężko jest to kupić w dobrej cenie i zwykle kończy się na przepłaceniu. Jednak droga wolna jeżeli komuś akurat zależy na grach Sony to wybór jest prosty. Napewno nie
@Medonix: mam obie konsole, ale to nie do końca jest tak że Xbox jest na tyle spoko że zastępuje playstation. To jest bardziej opcja albo dodatkowego grania po całkiem spoko cenach, albo ogrywania tych 3-4 multiplatform które są twoimi ulubionymi. Jako jedyna konsola to nie jest idealny pomysł. Może dlatego też ma lepszą dostępność jako ta mnie oblegana.
@Ale_co_to dobra nie chce robić z tego zaś kolejnej "wojny" na argumenty pytali, to chciałem zaproponować alternatywę bo sam mam znajomych co nawet nie wiedzą że istnieje coś takiego jak Xbox a ps5 kupują bo muszą gdzieś ograć Harry Pottera nowego a przecież każdy widzi że to gra tylko na ps5 (tak przyjęło się to już całkiem nieźle nawet na filmach yt ludzie myślą że to ex)

Co to tego co powiedziałeś
@amam no to w takim razie ps5, ciężko wyrokować ale ja myślę że potanieje, teraz jest wyjątkowo ciężko dostępne jeszcze miesiąc temu było mało dostępne ale jednak więcej się pojawiało. Teraz kicha.