Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pietrek3121: a nie patrzysz z tej perspektywy że amerykańska propaganda to też jednak budowanie morali w Polsce? Kiedy naród był ostatnio tak Zjednoczony? Nawet na wypadek ewentualnego ataku kacapow na Polskę to taka propaganda już robi solidny fundament pod budowanie wojennych morali. A kto chce znać "prawdę" to sobie może siąść w internet i szukać po parę h real danych i sobie obliczać.
  • Odpowiedz
o, symetryści. Nowe, nie znałem


@chrzanu180: asymetryści właśnie, zwracają uwagę że jedna propaganda się przyjmuje, druga nie - i to tak że na samo wspomnienie o tej drugiej jak pies pawłowa przypisujesz łatkę żeby nie myśleć dalej. American dream to też propaganda, Rosjanie uprawiają propagandę, Ukraińcy i mam nadzieję Polacy również, z mniejszą lub większą skutecznością. Pytanie czy wierzysz że prawda powinna zostać przykryta na czas wojny bo Ukraina przegra, czy
  • Odpowiedz
@pietrek3121: Dobre porównanie. Tak naprawdę to wszystko kwestia perspektywy.

W USA mogę wyjść na ulicę w Waszyngtonie i powiedzieć że Biden to złodziej i zbrodniarz.

Tak samo w Rosji, mogę wyjść na plac czerwony i krzyknąć że Biden to złodziej i zbrodniarz.

Po prostu bardziej łykamy amerykańską propagandę
  • Odpowiedz
@pietrek3121 Jak ci tak przeszkadza amerykańska propaganda to łykaj sobie ruską, tylko pamiętaj do jakiej strefy wpływów należysz czy ci się to podoba czy nie. Najlepiej leć jak najszybciej do Moskwy i przyjedź z komuchami w czołgu, bo jak cię tutaj zastaną to tłumaczenie "Panowie nie robcie krzywdy, ja po waszej stronie!" nie uchroni ciebie i twojej rodziny przed gwałtem i śmiercią. Tyle mam do powiedzenia ludziom postującym takie gówno na serio.
  • Odpowiedz
czyli dożyłem czasów, kiedy ktoś poważnie analizuje śmieszne obrazki w internecie. Dziękuję za głosy, ale nie miałem na myśli niczego poważnego


@pietrek3121 czyli dożyłem czasów, w których ludzie bezmyślnie przeklejają memy myśląc, że to śmieszne
  • Odpowiedz
@Ryshieq: @knur3000: @adam-antoszewski: @Oplyy: ludzie wy serio, wymyśliłem sobie mema - śmiesznego lub nie, a Wy od razu zakładacie jakie mam poglądy? Na podstawie średniej śmieszności obrazka? Dziwnych czasów dożyłem, kiedyś trzeba było powiedzieć co się sądzi ja dany temat, żeby powiedzieć co się sądzi ja dany temat, dziś widzę wystarczy że ktoś sobie wyobrazi co sądzę na dany temat
  • Odpowiedz