Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Orientuje się ktoś, czy do #decathlon można wejść z #pies ?
Potrzebowałbym wejść tam tylko po zieloną kauczukową piłkę, którą mój adopciak zgubił w weekend w czasie spaceru. Była dla niej świętym gralem a mi ułatwiała niemal całkowitą kontrolę nad psem.

Jest czarna, z założonymi szelkami do ipo i okularach przeciwslonecznych na moim nosie. Tylko brak białej laski mógłby nas zdradzić, że nie jest psem przewodnikiem.

Zmaga się z lękiem separacyjnym i zostawienie jej samej domu na ~2 godziny móglby negatywnie wpłynać na relacje z sąsiadami.

#kiciochpyta
  • 46
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: a jestes milosnikiem sportu?

W towarzystwie swoich czteronożnych pupili miłośnicy sportu mogą odwiedzać sklepy Decathlon. - W przypadku pojawienia się w sklepie z psem, należy trzymać go na smyczy i zachować bezpieczną odległość zarówno od innych klientów, jak i pracowników. Dodatkowo, w naszych sklepach dostępne są miski z wodą dla zwierząt - podkreśla Magdalena Sobolewska, specjalista ds. marketingu w Decathlon Polska.
  • Odpowiedz
@s---k: ach to #!$%@? o paliwie i gazie. Zgadzam się, że zyski z tego dla Rosji sa o wiele większe, niż np podatki Decathlona. Ale nie mam wolywu na to jaki gaz płynie w kuchence. A na kupno piłeczki już mam. Na tym polega bojkot. Chyba że mam jeść z ogniska wdg ciebie.

@Richtig_Piwosz ty jakiś przewrażliwiony z tym psem jesteś. Jak zostanie na 10 minut pod sklepem to
  • Odpowiedz
Jest czarna, z założonymi szelkami do ipo


@Richtig_Piwosz: o, lol, już umiesz prowadzić psa bez kolców? xD kumam ironię, ale szelki do ipo to nie szelki psa asystującego :P
Można z psem, choć regulamin mikroskopijny drukiem zaznacza że pies ma mieć kaganiec. Oczywiście w środku to już zależy od ochroniarza, co powie na jego ewentualny brak.
  • Odpowiedz