Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Orientuje się ktoś, czy do #decathlon można wejść z #pies ?
Potrzebowałbym wejść tam tylko po zieloną kauczukową piłkę, którą mój adopciak zgubił w weekend w czasie spaceru. Była dla niej świętym gralem a mi ułatwiała niemal całkowitą kontrolę nad psem.

Jest czarna, z założonymi szelkami do ipo i okularach przeciwslonecznych na moim nosie. Tylko brak białej laski mógłby nas zdradzić, że nie jest psem przewodnikiem.

Zmaga się z lękiem separacyjnym i zostawienie jej samej domu na ~2 godziny móglby negatywnie wpłynać na relacje z sąsiadami.

#kiciochpyta
  • 46
@Richtig_Piwosz: a jestes milosnikiem sportu?

W towarzystwie swoich czteronożnych pupili miłośnicy sportu mogą odwiedzać sklepy Decathlon. - W przypadku pojawienia się w sklepie z psem, należy trzymać go na smyczy i zachować bezpieczną odległość zarówno od innych klientów, jak i pracowników. Dodatkowo, w naszych sklepach dostępne są miski z wodą dla zwierząt - podkreśla Magdalena Sobolewska, specjalista ds. marketingu w Decathlon Polska.
@comfyStefan:
Poczytaj proszę o powodach, dla których NIE należy zostawiać psa BEZ opieki pod sklepem.
I jeszcze raz, ale powoli i ze zrozumieniem przeczytaj moje ostatnie zdanie w moim pierwszym poście.

@TheBloody:
Przecież nie wypieprzą ze sklepu psa, "który grał w ich reklamie"
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1646011935dYPq4UlUlZH7WQxFY04VTd.jpg

@tomeks85:
Kochamy sport i dlatego tak bardzo i pilnie potrzebna jest nam TA piłeczka.
Co prawda nie biegamy, ale używamy apki Pace Control. I
Jest czarna, z założonymi szelkami do ipo


@Richtig_Piwosz: o, lol, już umiesz prowadzić psa bez kolców? xD kumam ironię, ale szelki do ipo to nie szelki psa asystującego :P
Można z psem, choć regulamin mikroskopijny drukiem zaznacza że pies ma mieć kaganiec. Oczywiście w środku to już zależy od ochroniarza, co powie na jego ewentualny brak.