Wpis z mikrobloga

@Mikstolar: Konfederata, który najpierw ma swoją wersję wydarzeń na podstawie "chłopskiego rozumu", w którą święcie wierzy, a potem szukający takiej relacji, która to potwierdza? Nowe, nie znałem.
  • Odpowiedz
Usunął już xDDD


@BayzedMan: Nowa taktyka Konfederatów. Ja przyłapałem na tym już Bosaka, JKM i Tołdiego. Wrzucają jakiś pro-putinowski albo foliarski wysryw, robią wrzawę, a po paru godzinach kasują. Za kilka miesięcy wszystkiego się ładnie wyprą.
  • Odpowiedz
@Pomidor536: Oczywiście, że wyspa węży nie była fejkiem. Ale fejkiem była "bohaterska śmierć" żołnierzy i uhonorowanie ich na cele propagandy. Nie wiem jak wykopki mogą być ekspertami od rozpoznawania propagandy prorosyjskiej w tym samym czasie wykopując wyspę węży, czy powielając fake newys o obiecanych migach. Tyle memów tutaj powstało szerzących ukraińską propagandę, ale czy ktokolwiek widział prawdziwy przebieg zdarzeń na wyspie węży ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
X.....s - @Pomidor536: Oczywiście, że wyspa węży nie była fejkiem. Ale fejkiem była "...

źródło: comment_1647848063O1p0mv4nnaD2FEh0ZYHEZT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To równie dobre źródło, co fejki puszczane przez Ukraińców i tych mącicieli z Nexty, którzy próbują nas #!$%@? jakimiś gownonewsami do tej wojny. Wg jedynej tutaj akceptowalnej narracji Ukraina zaraz zdobędzie Moskwe, a Rosją będzie prosić o litość nie dalej jak za kilka dni xD. Pojawia się wiele głosów w kanałach, ktore choć starają się przedstawiać sytuację taką jaka wydaje się, że jest, a nie taką jaka chcielibyśmy żeby byla, że Mariupol
  • Odpowiedz
@Xarkses: no #!$%@? widzę że w czytanie ze zrozumiem dla korwinisty to za ciężkie rzeczy, co ? Tak zrobili im Bohaterską śmierć, ale jak już się okazało że goście się poddali to ministerstwo Ukrainy wprost o tym powiedziało. A co ze szpitalem bo też wspomniałeś ? Gdzie fakty że to jest fejk ? I wogole zapytam z ciekawości na #!$%@? Korwin to szerzy ? On probóje na siłę udowodnić że
  • Odpowiedz
@Pomidor536: Nie zesraj się. Twoja wypowiedź sugerowała, że wydarzenia na wyspie węży nie były fejkiem, a więc doprecyzowałem twój post. Robisz się agresywny, ponieważ przemilczałeś najważniejsze fakty manipulując ogólnym wydźwiękiem wiadomości? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz dopisałeś, to o co głównie mi chodziło, a czego brakowało. Otóż, że nawet NEXTA potwierdziła, że ci żołnierze są żywi. Tylko o to mi chodziło.
Odrazu korwinistą? ( ͡°
  • Odpowiedz
@Xarkses: nie zauważyłem, żeś nie ta sama osoba do której pisałem pierwszy komentarz, to wiele zmienia ....., Wiele osób wierzy w ukraińskie informację ale też wiele osób pisze że Rosja jednak wygra, że Ukrainska armia to mit, że Ukraińcy uchodźcy na tramwajach jeźdzo za darmo (°°
  • Odpowiedz
@Mikstolar: Nie popieram Korwina, jest dla mnie zdecydowanie prorosyjski, ale gdy wcześniej zapostował informację o tym że obrońcy z wyspy węży jednak przeżyli, to miał rację, a wyśmiewano go podobnie jak obecnie, co oczywiście nie znaczy że akurat ta informacja jest prawdziwa.
  • Odpowiedz
@dlouhy: Ukraińskie ministerstwo otwarcie przyznało że się pomylili, a wcześniejsze wnioski wyciągnęli z przerwania sygnału z wyspy, wspominałeś coś o szpitalu, co tam za fejk jest ? Dom Kultury to też fejk ? Głupota i hipokryzja szurstwa nie zna granic, podczas gdy u sąsiada idzie wojna totalna, dzban będzie za pomocą swojego chłopskiego rozumu i danych z Rosji wnioskował co tam się dzieje. Możesz iść tropem Czaczko i ulżyć wykopowi
  • Odpowiedz