Wpis z mikrobloga

Punkt 2.
Nie jestem już na bieżąco z Fame i z youtubowymi sprawami, ale serio to już jest dla was normalne, że jakiś 'strażnik internetu' był przy zawodniku Fame na badaniu? Żeby co? Potrzymać za rączkę?
Wiem, że Revo był u weterynarza z QOTB i jej psem, ale takie zachowania naprawdę się rozprzestrzeniły? Niedługo kanały commentary będą latały za publicznymi osobami do kibla, żeby coś udowodnić czy zanegować. Przecież to już jest psychiatryk, ci ludzie chyba nie mają własnego życia.
#famemma #wardega #polskiyoutube #revo
Pobierz m....._ - Punkt 2.
Nie jestem już na bieżąco z Fame i z youtubowymi sprawami, ale se...
źródło: comment_1647817621rl3Fa4xbxDNi8SRPa8J5Fm.jpg
  • 8
@mrpickles_: Rozumiem twój punkt widzenia, ale Amadeusz to farmazon co zresztą wyszło. Mieli mu na słowo uwierzyć? Może Wardęga najlepszym wyborem dla nich nie był ale dla nas tak bo Amadeusz boxdela czy gole by przekonał do kłamstwa a druid by sie bał skłamać i że to wyjdzie.
@BiednyJohny: Ale #!$%@? już z tym czy ktoś farmazoni czy nie. Dla Ciebie normalne jest że jeden gostek towarzyszy drugiemu (praktycznie nieznajomemu) w prywatnych badaniach lekarskich? Dla mnie to jest mocny odjazd. Na coraz więcej pozwalają sobie kanaliki commentary, zdaje się że uważają siebie za jakieś moralne wyznaczniki internetu i każdy ma obowiązek się im spowiadać. To jest chore.
@mrpickles_: Razem projekt mieli zakładać i znają się z lepszym czy mniejszym kontaktem już od dawna więc bez przesady "praktycznie nieznajomy" XD W trakcie tej konferencji Wardęga pracował dla fame mma, a nie był kanałem commentary. Czy uważam że to normalne iż federacja chciała mieć potwierdzenie czy farmazoni z kontuzją czy nie? TAK, bo oni wykładają na to wszystko hajs. Czy jest normalne że pracownik poszedł z nim? Nie przesadzajmy z