Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia Czy słyszeliście plotę z fejsa, że Adam ma problemy psychiczne i przynajmniej dwie swoje ex prześladował, stalkowal, aż dostał zakaz zbliżania? Jakieś laski o tym piszą pod swoim nazwiskiem, nie wygląda to na fejk, choć oczywiście wszystko możliwe. Ale jeśli jest w tym ziarno prawdy, to pięknie eksperci załatwili Patrycję;/
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@miki4ever ja tam nie wiem, jak zakaz zbliżania wygląda w papierach. Ale pamiętam jak mówił o rozstaniu z dziewczyną, że było koszmarnie, że siedział zamknięty w pokoju kilka dni i płakał. Trochę podejrzane.
  • Odpowiedz
@miki4ever: W jaki sposób sprawdzają? Biorą dane z KRK? Moim zdaniem ewentualnie jakiś wywiad jest robiony z gościem/babką w stylu ,,przeszłości kryminalnej", ale nic więcej. Przypominam Wam ,,Czarną Wdowę" z ,,Rolnik szuka żony", 2 mężów pochowała i co do jednego miała nawet zarzuty, że to ona i co? Jakby nic, dostała się do programu. Tego się nie sprawdzi. Przy RODO da się sporo ukryć, zatuszować, a poza tym żeby się dokopać
  • Odpowiedz
@miki4ever: w tap Madl był koleś z ciekawa przeszłością w USA wiec chyba średnio sprawdzają choć to pewnie zalezy od firmy producenckiej.
Co do Adama, to na jednym wpisie ma fb bym się nie opierała, już pare rewelacji mieliśmy
  • Odpowiedz
@miki4ever: Właśnie, tak jak agaa napisałaś gdzie masz ten pkt o niekaralności. Widziałeś jakiś regulamin? Ja nie wierzę w to ich sprawdzenie. Wiadomo nie przyjmą do programu gościa co ma tatuaże z kryminału we Wronkach, ale dla mnie większym zagrożeniem są osoby co idą do programu, bo mama ,,kazała", a jakby to ładnie napisać nie kręcą ich kobiety, a takich 2 było i każdy wie o kim mowa.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Tak powinno być, ale nie jest, bo znalazłem regulamin-http://n-22-10.dcs.redcdn.pl/file/o2/tvn/web-content/m/p174/f/8232e119d8f59aa83050a741631803a6/f8dcfea2-39ab-40dd-8059-6c502af91e52.pdf?salt=7AF5CEC09C82D90FC6ACC3BA2EB982B2&token=A4EC083B273DF6A2C42AE6B6A0BAF7C5BA6063C349ED12586AC5AD94D79961340C0CE59B96473BB101754BE3F2C8F3391DCE58DD63FEB3F91FBA36AA2B027337573CDB3A0F927945301354E89A6F4F36B2D59CCDAE23130D2B2FF2C5124A6D2E3C5FCBFD3DDA9867A0DE172A3AB2C397B75492DD1B3ED11B44BCA0DAAA36E68E . Nic nie piszą o niekaralności. W sumie to my nie wiemy co na przykład mógł robić Adam ,,Chomik" w Anglii i tak dalej. Nie wiadomo ile razy Łukasz Kuchta tak dla przykładu łamał przepisy drogowe i tak dalej. Moim zdaniem oni celowo nie robią tego punktu. Tak samo jak nie sprawdzają czy uczestnik jest ,,czysty", to znaczy: czy ma
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Przepisy drogowe nie powoduja wpisu do akt. Dokument o niekaralnosci to podstawa, musisz to dostarczyc prawie zawsze, np. jak podpisujesz umowe o prace. Tutaj tez jest to na pewno wymagane, bo jest to wymagane przy kazdym programie w TV.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Załóżmy jak zabrali Ci prawko za kolizję, a Ty jeździsz, złapią Ciebie to masz wyrok za przepisy drogowe. Tylko tutaj nie masz umowy o pracę, ale tu masz w 100 % rację, że do pracy składasz mnóstwo kwitów, które mają na celu zabezpieczenie pracodawcy przed jakąkolwiek odpowiedzialnością karalną, nawet badania lekarskie tak zabezpieczają pracodawców, żeby nie płacić żadnych odszkodowań w przypadku wypadku w pracy, oni odpowiednio o to zadbają. Moim
  • Odpowiedz
@agaaa_: Właśnie ta niekaralność to tylko podmioty publiczne z tego co kojarzę. Podmiot prywatny może zatrudnić kogo chce. Poza tym zabrakłoby ludzi w budowlance, bo ilu chłopaków w brygadzie ma pozabierane prawka jazdy za %, a i tak jeździ. W sumie jeśli z tym Adamem prawda to będzie mocna wtopa, że jest w programie, ale moim zdaniem nikt takich rzeczy nie sprawdza, bo w sumie gdzie jest powiedziane, że karany za
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ja przy podpisywaniu uop nigdy nie byłam proszona o takie zaświadczenie


@agaaa_: No widzisz, a ja byłem zawsze.

@Sylwiusz89: jak ktoś jeździ bez prawka to ma wyrok i będzie miał wpis w aktach. Twoje zdanie średnio mnie obchodzi, nie wiem czy wiesz, ale często nawet jak jesteś ekspertem w studiu to wymagają takiego zaświadczenia
  • Odpowiedz