Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że ferrari jest jaki jest xd - ale on jest po prostu mało inteligentny i wydaję mi się, że nie robi tego specjalnie xd. Nieźle mu na psyche wjeżdzali, a i tak sobie jakoś radził. Wardęga się na niego uwziął, wzieli go do jakiegoś konowała na backstageu, urządzają na niego #hejtzbiorowy , on sie zgadza na walke i jeszcze wąż roksysyn płacze, że dalej mu nie pasuje.

#famemma
  • 8
@Speluniarz: Złamana czaszka i połamane ręce było wszystko git, 3x3 może się bić ale nolimit bez szans XD Nie widzisz tu dziwnych wymysłów? Ale no jak tutaj na tagu jest tylko nienawiść do Polaka i nakręcanie na Ferrarke to cóż xD Ma kontuzję więc Polak ma się na wszystko zgodzić, 10 minut lub nolimit czyli to w czym by Polak przeważał nawet bez kontuzji się nie zgodzi ale nagle 3x3 git.
@Speluniarz: Ja widzę jedno NIE MOGĘ WALCZYĆ NO LIMIT UGA BUGA KONTUZJA ale mogę walczyć jak będzie 3x3, bo wtedy starczy tlenu XD Albo się wycofuje całkiem, nie zarabia 200k+nie ma szansy na rama za 300k albo walczy tak jak było w kontrakcie, bo ja widzę tu próbę ugrania sobie lepszych dla siebie warunków.
@yksjak: Ja widzę to, że on nie chciał w ogóle walczyć i dopiero później został do tego przekonany/zmuszony. W takim wypadku dość logiczne jest to, że będzie starał się sobie ułatwić tą walke