Wpis z mikrobloga

O japie#dole. Jaką lewacko-polityczną bombę dostałem na twarz xD

Szukam film i znajduje "fałszywa dwunastka". Zainteresował mnie sam aktor, do którego mam sentyment i który grał postać "JD" w serialu "hoży doktorzy" (zajebisty serial #gimbynieznajo). Odpaliłem z zaciekawieniem, ale to trwało dosłownie 5 minut, bo właśnie przez tyle czasu zdążyli wpi##dolić tyle lewackiej propagandy, że nie dałem rady dłużej xD

Wielka kolorowa rodzina: punk-rockowa córka na wózku, inna córka chcąca zostać "influencerką", adoptowany Pajeet, pies Biden oraz pies Obama. Główny bohater "JD" jest z murzynką w związku - on oraz jej dzieci mieszkają razem. Była "JD" robi za niańkę ( robią z niej głupią białą blondynkę, która niańczy dzieci za darmo i daje się przez nich r0chać).

Najlepsze jest to, że ten film o tej nazwie powstał w 2003 r. (kojarze aktorów, ale sam film, nie oglądałem). Czy oni wszystko muszą kopiować i robić z tego swój lewacki świat? xD

Czy te lewaki nie umieją stworzyć czegoś swojego, tylko wszystko kradną i tworzą swoją własną lewacka alternatywę nasiąknięta polityka i ideologią??

Wytrzymałem 5 minut, powodzenia.


#bekazlewactwa #usa #film #disney
Pobierz
źródło: comment_1647798574g67FjgTfd5tS47sPZsxiVT.jpg
  • 11