Wpis z mikrobloga

Koledzy, planuje zakupić sobie rower do dojazdów do pracy, oraz okazyjnych tripów weekendowych, ale totalnie nie znam się na temacie.

Chciałbym kupić coś mniej więcej do 1000 zł, może ktoś zna jakiś sklep w Gdańsku, gdzie dostanę coś w miarę porządnego w tej cenie?

#rowery #gdansk
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol: cena faktycznie spoko. Jeśli przewiezie mnie z punktu A do punktu B bez rozsypania się po drodze, plus pozwoli na okazyjne krótkie wycieczki, to mi póki co więcej nie potrzeba i myśle, ze mogę brać.

Jedyne co, to wymieniłbym w nim pewnie siodełko, bo to które ma nie wyglada na zbyt wygodne.
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol: cały czas mówimy o tym samym ST100 ze screena powyżej, czy chodzi Ci o jakiś inny model?

Jeśli ten sam to próbowałem szukać, ale niestety znalazłem tylko jedna używkę w rozmiarze M, wiec dla mnie pewnie będzie za mały.

Porozglądam się jeszcze, ale jak nic nie znajdę to wezmę po prostu nowy, bo tez zależy mi żeby kupić jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@BlackWidower: Jeśli nie zamierzasz jeździć w weekendy po górach to wybierz rower trekkingowy, im szersza opona tym większy opór, który na codziennej drodze do pracy jest niepotrzebny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Najważniejszym dla Ciebie parametrem, tak myślę, powinna być odpowiednia rama. Zarówno pod względem wielkości jak i jakości, bo resztę sprzętu sobie powymieniasz gdyby okazały się słabszej jakości. Opony Schwalbe Maraton, z magicznym dynksem do nie przebijania,
  • Odpowiedz