Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: jestem tego świadomy, na szczęście na autostradzie jestem nie częściej jak 2-4x do roku gdzie są ograniczenia do 120km/h. Wybór dalece przemyślany więc wyjdę na plus w stosunku do poprzedniego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: chyba szybko się starzeje, z resztą już jestem przed 40stka tak też do 70 bliżej jak do dnia urodzin ( )( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wrzesien: dzięki. Brałem to pod uwagę ale potrzebuje większe auto. Wśród elektryków porównywalny jest ID.4 ale na dziś jest finansowo poza moim zasięgiem.
  • Odpowiedz
@genvi: Sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo jedno auto w domu na 2 osoby, przebiegi po 8-25km robione praktycznie non stop, ładowarki w miejscu pracy.

Raz do roku wypad do PL autem jest robiony ale i tak płacę za benzynę podczas wyjazdu więc tu nie zmieni się praktycznie nic :)

Nie wierzę w to, że ceny paliw utrzymają się na takim poziomie ale tak czy siak wydaje mi się takie
  • Odpowiedz
@Lanza: zdecydowanie to policz. Zależy jakim budżetem dysponujesz. Najpierw myślałem o outlander po 2018 z większą bateria i silnikiem 2.4. Jednak budżet zagrał na 2017 i 2.0 silnik. Jak możesz to rzuć okiem na Kia Sorento Phev z tego roku. Ogromne auto, dobry zasięg ale cena też swoje waży. Mi na dzisiaj czysty elektryk jest albo zbyt drogi albo nadto problematyczny bo nie ma dobrej sieci ładowarek w Irlandii. Jeśli jadę
  • Odpowiedz
  • 0
@genvi Chyba jedyne co biorę pod uwagę to Kia Optima. Nie potrzebuje aż tak dużego auta. Obecnie mam forda focusa i do codziennej jazdy wystarcza w zupełności i gdyby nie wyjazdy do PL autem to bym nawet nie myślał o zmianie. Muszę sobie jescze wszystko przekalkulować bo przebiegów dużych nie robię i nie wiem czy mi się to będzie opłacać :)
  • Odpowiedz