Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 5 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 10 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Zdjęcia tydzień 4ty-tydzień 5ty (minox)

Jak się czuję?

-łeb rzadko już swędzi
-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-rzadko już opuchnięta twarz.

Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na koronę głowy od 5 tygodni (łeb już nie swędzi)
-finaster 1.25mg 3 tygonie co drugi dzień i od 4 tygodni co trzeci dzień (zero uboków jak dotąd)
-1.5mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (dermapen https://allegro.pl/oferta/dermapen-10-szt-kartridzy-derma-pen-mezoterapia-7925825111?snapshot=MjAyMi0wMi0xOFQxMjozMjoxNS40ODZaO2J1eWVyOzdjMGVhYTg3MGIyNzI0MWNkNmZhNDQ4YTIzNTRjM2JkNTBmNWQxMzc1ZmY0ODE0Njc3ZGIwYmIwNjQ0ODYxMGM%3D, polecam)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie
-herbata ze skrzypu 2xdziennie
-25ml soku z pokrzywy 1xdziennie

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
s0ngo_ - Cześć, pierwsze 5 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 10...

źródło: comment_1647772775uDDU7ieu4X5Xsg4TKuHMqM.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@s0ngo_: a biotyna w jakim produkcie? Kupiłem ostatnio skrzypovita men i jakieś 10 minut po zażyciu mam ból żołądka przez kilka godzin, takie uczucie ciężkości. Rezygnuje z tego i szukam czegoś innego z biotyną.
  • Odpowiedz