Wpis z mikrobloga

NWO na pełnej piździe wjeżdża jak widzę. Miał być wirus i był, miała być inflacja na świecie i jest, problemy z żywnością - już niedługo, zubożenie społeczeństwa - a jakże, musimy jeszcze tylko trochę poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz tylko czekać na reset systemu finansowego i wprowadzenie jedynej słusznej waluty cyfrowej i mamy komplecik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajny ten teatrzyk dla gojów xD


#nwo #teoriespiskowe #gownowpis #swiat #polska #ukraina #wojna #geopolityka
  • 54
  • Odpowiedz
zy hiszpanka, ww2, kryzys kubański, kryzys nafotowy, wojna wietnamska itp, to też byl plan nwo, czy nwo jeszcze było wtedy nieobecne, czy było obecne, ale bez medialnego zdurnienia nie miało przebicia?


@KrolWlosowzNosa: ale wy normiki jesteście bydłem hodowlanym systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ignorantami którym można nasrać do ryja i nawet nie zauwazycie.

Nie znacie historii która jest za-je-ba-na spiskami i knuciem różnych grup interesu więc wydaje
  • Odpowiedz
@kezioezio: u mnie jeszcze antyszury mówią, o kościele co zmienił religię ( kiedyś jajko się rozbijało, teraz się je , a tutaj chodzi o prastarą rasę ludzi rodzących się z jajek ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@unick: najbardziej w tym #!$%@? o NWO mnie bawi że ludzie wierzący w te brednie chyba serio myślą że kiedyś nie było wojen, plag ani kataklizmów i w ogóle to świat był piękny, kolorowy a każdy był bogaty
  • Odpowiedz
@JimNH777: ale spokojnie, tylko zapytałem. Teraz już wiem..
Jesteś wstanie powiedzieć kiedy to się zaczęło i czy plany nwo dot np ww2 zakładały od początku, to co stało się po wojnie czyli powstanie żelaznej kurtyny, a dalej wzrost znaczenia ZSRR, atom w Chinach i Rosji, czy to wciąż się realizuje, wciąż jestesmy w planie?
Czy rozpoczęcie wojny w Wietnamie zakładało od początku, że plan wojenny się nie powiedzie, a skutkiem będzie
  • Odpowiedz
@unick: xD bawią mnie takie klauny, od lat mówi się o możliwy h problemach z żywnością w wyniku ocieplenia klimatu, tak samo jak mówiło się o możliwości wystąpienia pandemii, No ale to przecież wsyzstko NWO zaplanowało
Xd
  • Odpowiedz
Amerykanie przystąpili do niej n apodstawie sfałszowanych przesłanek


@JimNH777: Ekspansja komunizmu to była fałszywa przesłanka? Aha.

Ty jesteś zbyt prosty, żeby pojąć coś więcej niż światowy spisek małej grupki ludzi, dlatego wierzysz w takie brednie, i na innych projektujesz swoją indolencję xD.
  • Odpowiedz
@unick: @kezioezio: @vateras131: @KrolWlosowzNosa: @niochland:

Cel jest prosty: za dużo jest ludzi na ziemi i pewne surowce są efektywnie nieodnawialne: beczka wina plus szklanka szczyn to pomyje - entropia jednym słowem.

Elita (ok. 10.000 osób na świecie plus ich rodziny/przyjaciele) mają interes w utrzymywaniu swojej władzy oraz fajnego poziomu życia jak najdłużej dla siebie. W praktyce oznacza to, że niektóre miejsca mają być tak drogie, że szaraki
  • Odpowiedz
  • 1
@lord_xenu wiem, że u ciebie pewnie kreacjonizm mocno, ale gdybyś zamiast pisać głupoty o masonach i NWO uczył się biologii to byś wiedzial, że nie udało ci się mnie obrazić, dzbanku.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa:

A co powiesz o próbie wymuszenia paszportu szczepionkowego na całej populacji zachodniego świata?

Od Kanady, po Europę, kończąc na Australii.

Btw ten wirus przestał być groźny czy trzeba 69 szczepień, bo nie wiem czy mogę wyjść z zafoliowanej piwnicy
  • Odpowiedz