Wpis z mikrobloga

Jak grać z kimś w Elden Ring?


@SeekSouls: wejdz w menu i masz opcje multi, tam uzyj itemka do przyzywania, może to zając parę sekund czy nawet minut ale powinieneś widzieć znaki przyzywania innych graczy.. oczywiście w praktyce to zależy czy faktycznie ktoś tam gra na tym etapie w tym samym czasie, jak nie to użyj itemka ponownie, żeby anulowac przyzywanie i korzystać z summonów NPC, alternatywnie musisz mieć kogoś kto
@tarkaz: No właśnie mam itemka, daje znak i nikt się nie zgłasza :/ #!$%@? się z nim niesamowicie. Nie cierpię takich bossów, którzy walą ostro na dystans.
Dlatego fajnie by było zagrać co op z kimś :D We 2 szybko pójdzie :P A w sumie w 3 bo mam Mimic tear.
@Pust3lnick: jestem pod tagiem eldenring bratku, nie pod tagiem xboxa, OP to otagował, a nie ja, zwykle nie oceniam ludzi przez pryzmat tego jaką konsolę posiadają, ale nazywając mnie w tym momencie debilem sam dałeś o sobie niezłe oświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze to jak się pospinałeś, bo nazwałem Twoją konsolę shitboxem xD śmiech na sali
@tarkaz: Nie spinam się o MOJĄ konsolę, bo mam i Xboxa i PS5, po prostu stwierdzam, że jesteś debilem dyskredytując jedną konsolę, bo sam masz inną. Kup sobie dwie to zmienisz podejście. A jak cię nie stać, to wracaj na swoje PS5 brandzlować się do remasterów od Sony w pełnej cenie razem ze swoimi kolegami (w większości takimi jak ty).