Wpis z mikrobloga

@Fermiol: @GacekNiebieski: wytłumaczcie mi bo nie rozumiem
Wiele razy publicznie było już potwierdzone że te patrioty trafią na Słowacje w najbliższych dniach. I teraz taki pułkownik FSB widzi post na wykopie, idzie z raportem do Putina i co w tym raporcie jest napisane?
"Faktycznie zrobili tak jak zapowiedzieli i wysłali patrioty" I co? Zmienia to jakoś sytuacje? Putin już szykuje bomby atomowe żeby rozwalić autostrade w Czechach po której jadą
@CiociaCBD: Zmienia, Ilosc, czas kiedy to zrobili i wlasnie potwierdzenie tego ze je przeniesli. Niektore jednostki maja specjalne oznaczenia. Ruski wywiad nie jest doskonaly i nie wszystko wiedza. @Zwytkly Juz z niejednym petem tutaj rozmawialem o takich rzeczach i pozniej wychodzilo ze mam racje. Nawet zaklad jeden wygralem. Nie chce mi sie tego powtarzac ;]
@CiociaCBD: Wtedy ludzie beda robic jeszcze wiecej fot. Krec sobie z tego beke dalej. Wiesz ja mam ten komfort ze mieszkam 2000 kilometrow od was i na mnie nie poleci ostrzal artyleryjski w razie czego. Na was juz moze. Radze zachowac higiene z postowaniem zdjec ruchow wojsk ;)
@GacekNiebieski: aha i myślisz ze rosyjski wywiad i wojsko potwierdza lokalizacje dla danej misji zdjęciami z Twittera a nie pełnymi wywiadowczymi informacjami ? Tak samo NATO może sobie wozić w ta i z powrotem sprzęt bo wie ze ludzie robią fotki lub nawet nie wozić i samemu wrzucać zdjęcia wiec to działa w dwie strony można tak robić tez dezinformacje. Jeżeli rzeczywiście ktoś na podstawie fotek z Twittera podejmuje jakiekolwiek decyzje