Wpis z mikrobloga

Bolidowa wycieczka do Pszczyny.

Trasa Katowice - Tychy - Kobiór - Piasek - Pszczyna czyli jakieś 55 km. Głównie lasami, trochę miastem a wszystko prowadziło w zasadzie szlakiem czerwonym.

Pogoda dopisywała, brak jakichś większych niespodzianek na szlaku, trudnościowo było całkiem znośnie. Jedynie co za Tychami trochę oznaczenie szlaku średnie do samego wyjazdu z lasu przed Pisakiem.

#slask #rower #pszczyna #tychy
sylwke3100 - Bolidowa wycieczka do Pszczyny. 

Trasa Katowice - Tychy - Kobiór - Pias...

źródło: comment_1647714411oDL5IyywwOjflmB3RPkYdg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@sylwke3100: no, okolice zapory to świetne ścieżki rowerowe. Szeroko, równo.
Od strony Pszczyny tam jeszcze nie jechałem. Zawsze Orzesze -> Suszec -> Kyry -> Wisła Wielka. Muszę nadrobić.
Chciałem kiedyś zrobić fotki pociągom i się zapuściłem od zapory na południe w stronę Zabrzegu, bo jakaś stacja tam jest. Fajnie przez lasek kawałek. Potem się zaczęło. Płyty, ujeby. Ale mnie tam wytrząsło ;D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masterczulki: dobre fotki pociągom zrobisz w okolicach stacji Goczałkowice-Zdrój, gdzie składy przemykają między dwoma sporymi stawami takim wąskim nasypem. Choć teraz chyba nie ma w jednym wody, bo czyszczą
  • Odpowiedz
@Masterczulki: dobre fotki pociągom zrobisz w okolicach stacji Goczałkowice-Zdrój, gdzie składy przemykają między dwoma sporymi stawami takim wąskim nasypem. Choć teraz chyba nie ma w jednym wody, bo czyszczą


@promile: W Goczałkowicach Zdrój teraz rozpiździel jest. Da się obfocić pociągi ale od strony stawów może być bagno. No i zaraz na budyneczku będą ekrany akustyczne.

Od strony Pszczyny tam jeszcze nie jechałem. Zawsze Orzesze -> Suszec -> Kyry -> Wisła Wielka. Muszę nadrobić.

Chciałem kiedyś zrobić fotki pociągom i się zapuściłem od zapory na południe w stronę Zabrzegu, bo jakaś stacja tam jest. Fajnie przez lasek kawałek. Potem się zaczęło. Płyty, ujeby. Ale
  • Odpowiedz