Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite jak niektórzy potrafią pogardzać Kościołem i jego opiniami i jednocześnie tak bardzo oczekiwać od Kościoła zajęcia stanowiska w sprawie wojny.


@Laukaer: Oczywiście, że gardzę kościołem i księżmi. Oczywiste jest jednak dla mnie też, że są ludzie którzy wierzą w te bzdury które ci głoszą i skoro tak, to fajnie by było gdyby ów kościół i jego hierarchowie po prostu się określili i nazwali zło złem. Nie rozumiem
  • Odpowiedz
To jest niesamowite jak niektórzy potrafią pogardzać Kościołem i jego opiniami


@Laukaer: gdybyśmy tylko znali powód XDDD p0laki beciaki pucujące do watykanu po tym jak nas zdradzili przy każdym rozbiorze to najlepszy dowcip
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: To jest niesamowite jak niektórzy potrafią pogardzać Kościołem i jego opiniami i jednocześnie tak bardzo oczekiwać od Kościoła zajęcia stanowiska w sprawie wojny.

@Laukaer: KK nie ma problemu z potępieniem gejów czy rozwodników, a morderstwa, gwałty czy kradzieże dokonywane przez Rosjan nie robią na nich wrażenia xD dziwisz się, że ludzie oczekują tutaj stanowiska Kościoła?
  • Odpowiedz
@Volki: no może i tak było, ja osobiście nigdy go nie chwaliłem bo dla mnie ta instytucja to dno moralne, czasami znajdzie się jakiś ksiądz, który robi dobrą robotę, ale co z tego skoro tacy księża są z reguły przez kościół olewani ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz