Wpis z mikrobloga

@typeczek: Udało Ci się wyrwać gdzieś taniej? Poluje ostatnio też na niego, ale chyba już nie ma co liczyć na jakieś okazje jak wcześniej jak tak złotówka spadła :/
  • Odpowiedz
@typeczek: W RTV widzę że czasami się pojawiają za +/- 3,2k ale generalnie no to tak jak mówisz cięzko liczyć na przeceny japka, 12mini za 300 to bym brał bez zastanowienia
  • Odpowiedz
@Rozporek12: dla mnie mini są zbawieniem bo nie lubię dużych telefonów, dość powiedzieć ze przesiadłem się z 7plus a zwykła 12 mojej różowej też za duża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale akurat 13 standard nie jest dużą , 6.1 cala to bym powiedział optymalnie. Mini jest ładny, zgrabny ale delikatnie jednak za mały. To kwestia gustu. Kolor robi wrażenie, na żywo pewnie jeszcze lepsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@typeczek aż taka różnica w baterii? W ciągu dnia dużo czasu spędzasz na tel? Ile mniej więcej trzymała bateria w 12, a ile w 13?
Pozdr
  • Odpowiedz
@Rozporek12: No właśnie od 5s tęskniłem za mniejszymi telefonami, dla mnie mini jest idealny a mam dosyć duże dłonie xd

@snezw: Różnica nie jest kolosalna, różne testy na youtube pokazują inaczej, nie używam social mediów, głównie spotify, email i smsy i nowy 12 mini pod koniec dnia miał 30%. Jednak nowszy model to zawsze dłuższe wspieranie, procek lepszy i mam 128gb pamięci
  • Odpowiedz