Wpis z mikrobloga

Siemano, popełniłem ten błąd co co każdą ligę i wziałem build od streamera (TS Omnisence elemental Deadeye od PathOfMathh), problem w tym, że mimo #!$%@? tam lekką ręką 25+ ex to build jest dalej squishy jak ja #!$%@? i zdycham raz na mapkę T16.

Uzbierałem fartem około 15 exów w czystym currency, macie jakiś build który
1. Jest szybki (ew. może być wolny ale wtedy ma robić uber eldera z palcem w dupie)
2. Jest tanky (mam dość randomowych wyjebek co mapę)
3. Najlepiej jakby mógł robić wszystkie map mody
4. Delirium go nie przeraża
5. Nie jest #!$%@? totemami

dodatkowe atuty za nie bycie super meta (tańsze itemki) + świetny na bossów.
Celem tego builda będzie zarobienie na headhuntera, bo nigdy nie miałem a zawsze chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli 15 exów to za mało (nawet na wersje budget), to mogę doskrobać jeszcze z 10 sprzedając pełno syfu z stasha i parę itemków z mojego maina

#pathofexile
  • 22
@HivPositiv: Delirium nie zrobisz, ale resztę contentu z palcem w dupie skelemagiem od kay'a. Chociaż co do tego delirium to nie wiem jak skończony build, bo ja mam jakaś kupę, którą przestałem grać jak zacząłem aure męczyć xD
@HivPositiv: PathOfMath wypuscil tez wersje tanky tego buildu, moze wystarczy go przerobic? Badz co badz on gra bardzo specyficznie i na 3k life umie zrobic wszystko bez padniecia. Ale to gracz na pelen etat i ma takie itemy ze ja nawet nie wiem ze takie mozna miec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja ta lige gram lightning trappera z: http://www.oestergreen.dk/dissentxtv/
Jest kilka wersji, min-max, tanky, full dps
Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HivPositiv: to niezły fachowiec co top 1 buildem w trąbę dostaje na czerwonych mapach XDD i fartem 15 exow uzbierał top 1% gracz praktycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HivPositiv: bo liga po samym streamie wygląda na jedną z najbardziej dopieszczonych i porządnych a przyjdzie taka #!$%@? polaczek i się rozpruje bo mu się WYDAJE SLABA ??
@Kalow: xD jak ci się podoba to se #!$%@? graj nic mi do tego, imo to będzie gówno które się znudzi po chwili. Ale dupsko to cię giga piecze że ktoś miał czelność mieć inne zdanie o tAk DoPiESzCzOnEj (po trailerze patrząc XDDD) lidze
@Kalow: fartem to cię ojciec spłodził, oczywiście miszczuniu grasz po 20h dziennie i pewnie srasz exami pod siebie i randomowe rare itemki exujesz dla jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) wole moje 15 exów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HivPositiv: jesteś niszowym graczem bez doświadczenia a wypowiadasz się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia i nie chodzi tu o opinie że Ci się nie podoba tylko stwierdzasz że będzie słabe bo tak i #!$%@?. I ja podając argument że się łysy postarał i z tego co mówił wynika że zmienili to co myśmy czyli większość graczy chcieli to ja daje baity XD nawet się #!$%@? nie ośmieszają dalej
@Kalow: gratuluje, podałeś pierwszy argument aka "łysy się postarał", nie no #!$%@? to jak się postarał to będzie zajebiste, co tam że mechanika wygląda bardzo clunky z założenia i limitowanie odpaleń będzie bardzo upierdliwe i będzie prowadziło do sytuacji, że część graczy nie będzie ich używać bo mapki nigdy nie będą wystarczająco juicy aby uzyskać najlepszy możliwy profit

no ale łysy się postarał

z nerfami flasków też się kiedyś postarał, tak