Wpis z mikrobloga

@obserwator_swiata: Nie przeszkadza Ci to ze Ty za to zapłacisz? Bo mi tak. To nie jest tak że sklep bierze tę różnice na siebie, porostu ceny zostana zwiększone dla Ciebie, dla mnie. Biznes to nie akcja charytatywna tylko ma przynosić zyski i nie łudź się że jest inaczej.
  • Odpowiedz
@pokyw123 co masz na myśli pisząc że wolny rynek tak nie działa? A jeśli uważasz jak konfiarze, że w czasach późnego kapitalizmu mamy socjalizm, to jakie regulacje powinny zostać zniesione żeby takie incydenty nie miały już miejsca?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: co to niby ma wspólnego z empatią?? Co za debil to pisał. Osoby, które szerzą fake newsy, to częściej bezrefleksyjni, samolubni idioci, którzy chcą się pochwalić, że niby wiedzą coś więcej i są lepsi od innych. Nie ma tutaj nawet odrobiny empatii. Do tego najczęściej rozpowszechniają fake newsy, które są im wygodne. Kto #!$%@? rozprzestrzenia niewygodny dla niego fake news???
  • Odpowiedz
Nie przeszkadza Ci to ze Ty za to zapłacisz? Bo mi tak. To nie jest tak że sklep bierze tę różnice na siebie, porostu ceny zostana zwiększone dla Ciebie, dla mnie. Biznes to nie akcja charytatywna tylko ma przynosić zyski i nie łudź się że jest inaczej.


@PancakeV: niby czemu sklep ma nie wziąć na siebie kosztów? Wychodzisz ty w ogóle z piwnicy? Masa firm organizuje pomoc uchodźcom i przekazuje pieniądze.
  • Odpowiedz