Wpis z mikrobloga

Potwierdzam, w Chorzowie mieli też takiego. To może i nawet dokladnie tego jak zdjecie z Kato. Pech chciał, że mnie złapali na przechodzeniu na czerwonym, byłem zjarany w trzy dupy a ten pies to o mało nie #!$%@? tego seicento jak poczuł ( ͡º ͜ʖ͡º) A bagiety tylko darły sie na kundla "azor co z tobą"


@NorthWarrior: dobra bajka zjaranego łba, pies policyjny nie tropi bez
@doznanie: w Chorzowie to szło spotkać kolo rynku ale na ogół to oni nim jeździli po parku śląskim (Nie wiem czy ten sam czy inny) ale to bylo z 10 lat temu, albo lepiej. Teraz pewnie już mają inny
Potwierdzam, w Chorzowie mieli też takiego. To może i nawet dokladnie tego jak zdjecie z Kato. Pech chciał, że mnie złapali na przechodzeniu na czerwonym, byłem zjarany w trzy dupy a ten pies to o mało nie #!$%@? tego seicento jak poczuł ( ͡º ͜ʖ͡º) A bagiety tylko darły sie na kundla "azor co z tobą"


@NorthWarrior: dobra bajka zjaranego łba, pies policyjny nie tropi bez
To chyba nigdy nie widziałeś jak psu policyjnemu #!$%@? jak zioło poczuje.


@NorthWarrior: pracowałem jako informatyk w ośrodku szkolenia tych psów i nadal twierdzę, że #!$%@? głupoty xD

Psy #!$%@?ą, ale policjant będący opiekunem nie ogarnął co się dzieje xD Myślał, że fafikowi łapa ścierpła w bagażniku, bo nie połączył faktów z #!$%@? typem, którego zatrzymują właśnie, nie? xD

Szukasz głupszych od siebie, a 25 osób ten wysryw splusowało.
@skarpetyodyna: Jak pod spodkiem na maydayu myślisz łapią orłów co amfe przynosza? Po prostu stoi dwóch tajniakow z psem, a jak zacznie azorek ujadać jak #!$%@? to delikwenta na trzepanko. I tak niezmiennie od lat łapią sobie kilkunastu do kilkudziesięciu takich orłów co roku xD

W dupie chyba pracowałeś skoro obstajesz, że pies reaguje na dragi tylko na wydaną komendę xD

A psów używa sie też do innych działań, chyba że
A psów używa sie też do innych działań, chyba że chcesz powiedzieć mi że tych dwóch szczupaków w seicento to była lotna brygada antynarkotykowa xD

@NorthWarrior: i w dodatku twierdzisz, że do narkotyków, bomb i całej reszty są te same psy xD no dobry agent z ciebie
@skarpetyodyna: To ty tak twierdzisz grzbiecie a nie ja

Leć na czarno pajacu