Wpis z mikrobloga

jakoś mam takie przeczucie, że ten emil czeczko mógł być porwany i zmuszony do śpiewania przez reżim łukaszenki, czyniąc emila czeczko pierwszą polską ofiarą wojny. Nie zapominajmy, że na granicy to głównie syryjczycy próbowali się wbić, a teraz nagle jadą walczyć po stronie putina? niesamowity zbieg okolicznośc? #emilczeczko #wojna
  • 7
@ted-kaczynsky: w sumie to jest zbieg okoliczności, w Syrii trwała wojna i poziom życia spadł, to że Assad jest sojusznikiem Putina i wyśle mu armie nie ma nic do rzeczy, Irakijczycy też byli na granicy a jakoś nie walczą po stronie Putina, chyba nie wiesz za dużo o bliskim wschodzie mirku xdd
jakoś mam takie przeczucie, że ten emil czeczko mógł być porwany


@ted-kaczynsky: sam zdezerterował, nikt go z Polski nie porwał

Co się działo dalej, czy trzymali go pod kluczem, czy cokolwiek dostał za zdradę Polski czy robił to za frajer - prawdę mówiąc już mnie nie interesuje

Pożyteczny idiota dla wschodu, był, już go nie ma. Jak dla mnie temat zamknięty
sam zdezerterował, nikt go z Polski nie porwał


@Atreyu: jest jakikolwiek dowód na to? Jakiekolwiek nagranie? Nie. Fakty należy weryfikować, to czy sam zdezerterował, czy też został porwany, jest takim samym gdybaniem - gdyż ani na jedno, ani na drugie brak dowodów
@Atreyu: on pracował tam na granicy, był młody - to i pewnie głupi, a taki młodzian stojąc sobie na granicy mógł np poczestowac bialoruska cygareta, np jak partner przy obchodzie poszedl sie odlac - a bialoruscy jeb go za fraki i emila nie ma. serio nie potrzeba zbyt wiele wyobraźni, zwłaszcza znając historię wywiadu KGB i FSB
@ted-kaczynsky akurat przylądkiem się złożyło, że miał być wydalony ze służby, że katował w przeszłości własną matkę i jeździł po pijaku xD
Gościa czekał sąd w Polsce i pewnie więzienie więc #!$%@?ł