Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, tate lvl over 70 ma urodziny, więc postanowiłem mu sprezentować telefon. Tate z racji high lvlu i starego buildu, nie za bardzo ogarnia technikę, więc wybór miał paść na klasyczny telefon z klawiaturą. A, że pracuje(mimo wieku nie usiedzi na tyłku) i zazwyczaj telefon dość szybko mu niszczeje przez pył, więc wybór padł na jakiś model budowalny - pyłoszczelny.
Widziałem w mediaexpert dwa modele:
1) myPhone Hammer 3
2) Nokia 800 Tough
Telefon miał być do dzwonienia i czytania sms, taki poziom technologiczny, że tateł nie ogarnia właśnie nawet pisania SMS. Wybrałem Hammera 3 ze względu, że nie posiadał tych dodatkowych zbędnych bajerów jak wifi czy mms. I generalnie wyglądał ładniej niż taka kremowa? nokia.
Kupiłem telefon stacjonarnie. Na wystawce telefony były bez baterii i niestety nie było opcji, żeby model podejrzeć i "przeklikać".
Odpaliłem w domu i o ile głośnik jest świetny, czyli luz dla starszej osoby z pogorszonym słuchem, klawisze też czytelne i "łatwoklikalne" to niestety problem pojawił się z tym, że telefon nie ma w ogóle funkcji zmiany wielkości czcionki. Nie widziałem takiej informacji ani na wystawce ani necie. Ekran w takich telefon nie należy do największych, ale zazwyczaj OS pozwala na wybór wielkości czcionki czy dużych rozmiarów ikon.
Czy mimo zakupów stacjonarnych jest jakakolwiek możliwość zwrotu towaru?
#zwrottowaru ##!$%@? #mediaexpert
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shackowany: do 2 tygodni powinieneś móc zwrócić, ale zapytaj w sklepie po prostu xD a co do zmiany czcionki to poszukaj. Chyba nie znam telefonu żeby takiej opcji nie było. Nawet w starych Nokiach taka akcja występowała.
@SGTIHALIT: też jestem zaskoczony, że jakikolwiek współczesny telefon nie ma takiej wydawałoby się podstawowej funkcji.
Będę musiał skoczyć i się zapytać, 2 tygodnie jest przez internet, nie na miejscu