Wpis z mikrobloga

zieloni pewnie srają w gacie, bo niemieckie media węszą ich ruble


@hplaserjet4250: nie mam co do tego wątpliwości, że cała klasa polityczna Niemiec odpowiedzialna za politykę względem klimatu, ekologię itd siedzi obsrana. Ich nerwowe zachowanie w stosunku do sankcji, jakieś kwękanie o szkodach dla gospodarki niemieckiej przez sankcje czy o tym że ich broń nie może zabijać Rosjan to fikoły pierwyj sort.

Póki co nieśmiało inba się robi wokół Schröder. Oczywiście
@ufofaflik: > zarzuta 2/10, bo odpisałem
kurde wykopku, pamiętam jak zakładałem konto około 2013-14r, to praktycznie co druga odpowiedź jak ktoś nie wiedział co odpowiedzieć to była w stylu tej twojej dzisiaj "2/10 bo odpowiedziałem " itd ale kurde mamy 2022 rok i nikt się już prakjtycznie na to nie łapie, następnym razem się wysil trochę bardziej przy odpowiedzi, bo to już jest przestarzałe i zbyt często powtarzane aby się tym
@hplaserjet4250: nie jestem fanem tej egzotycznej koalicji, ale Zieloni w ostatnich tygodniach pokazują dużo więcej Rigczu niż Scholz i jego SPD. Nawet plagiatorka Baerbock sprawia dość pozytywne wrażenie, mimo że nigdy jej nie polubię . CDU natomiast powinno zamknąć japy, bo to ich Makrela jest odpowiedzialna za uzależnienie od ruskiego gazu i reygnację z atomu.
Ogólnie wykopki jak zwykle mają ból tyłka, cokolwiek by NIemcy nie zrobili.
@forumakwa: a my skończyliśmy z kupowaniem ruskiego gazu, ropy i węgla? Nie tylko rżniemy głupa a jakby Niemcy puścili pewne sankcje to by zaraz Mateuszek obsrany biegał bo mielibyśmy blackout
@forumakwa: to nie ignorancja tylko trzeźwe spojrzenie, od nas jest pajacowanie bo widzą że Niemcy raczej nie poprą sankcji czy momentalnie nie zrezygnuja z ruskiego gazu. Można mówić co się chce. Co do kontraktu to no super, tyle że nie wznowienie zakupów jest mało prawdopodobne, po prostu jest dużo taniej. Dlatego nadal kupujemy u nich węgiel mimo własnych kopalni i to od nich tłoczymy gaz do rafinerii.