Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata nigdy nie miałem dziewczyny, jestem brzydki z twarzy i nie wiem czy da się coś zrobić. W czasach szkoły byłem dołowamy przez rówieśników nauczyciele mieli to gdzieś i nie reagowali, w szkole średniej było tak źle że musiałem zmienić klasę. Przez to stałem się aspołeczny i nie ufam ludziom. Nigdy nawet dziewczyny za rękę nie trzymałem dziewczyny za rękę, serio nie mam koleżanek. Maturę zdałem jako tako ale tylko podstawy wbrew aspiracją matki która była zła że nic dodatkowego nie brałem. Na studniówke czy impreze na zakończenie szkoły nie poszedłem bo było mi szkoda kasy i upiłem się sam w samotności. Teraz studiuje kierunek który nienawidzę tylko dlatego że matka wręcz wygoniła mnie na studia to polazłem tam gdzie kogoś znam. Rodzina nie przyjmuje tego ze mi wystarczyła by jakaś zwykła praca tylko muszę robić studia mimo iż nic nie ogarniam. Prawo jazdy mam ale nie mam gdzie jeździć i jeżdzę Matizem. Jestem leniwy brak mi motywacji do robienia czegokolwiek całe dnie spędzam w necie. Nie mam z kim nigdzie iść bo nikt mnie nie chce brać ze sobą. Czasem idę do kluby ale nie wzbudzam zainteresowania kobiet. Skończe jako 40 prawiczek nic nie robiący ani nie mający znajomych upijający się sam ze sobą. Jak oceniacie mój przegryw?

#przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623248031babbb3176f1ea15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
Na studniówke czy impreze na zakończenie szkoły nie poszedłem bo było mi szkoda kasy i upiłem się sam w samotności.


@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze mnie to rozwala xD. Tak jakby #!$%@? dzieciaki 18-19 letnie miały na grzbiecie hipotekę, furę w leasingu i alimenty, a prawda jest taka, że mówimy o jednorazowym wydatku 300-600 zł, które i tak dostaliby od starych ciągnących 500+ xD
  • Odpowiedz
WygadanaPantera: @sikalafou: to wyobraź sobie, że nie każdy ma normalnych starych. Moi na przykład uznawali, że ich obowiązkiem jest tylko dawanie na jedzenie, picie, dach nad głową, jakieś najtańsze ciuchy oraz podstawowe rzeczy do szkoły typu długopis, zeszyty. Chcesz cos wiecej? to sobie zarób xD dzieki temu do momentu gdy po 2 roku studiow gdy juz mialem czas isc do roboty po raz pierwszy w zyciu byłem na kawie, pizzy,
  • Odpowiedz
no kiepsko, kiepsko... przede wszystkim przydałoby się wyrwać od tej toksycznej matki, może od razu na głęboką wodę czyli wyjazd do pracy za granicą, abo chociaż tu złapanie jakiejś pracy i wyprowadzka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to są debilami je**nymi. Wiem, że tak jest, bo też o tym słyszałem. Laptopy poleasingowe z SSD można wyrwać za 500-600 zł. Trzeba być debilem, żeby dostawać 500+ i mówić, że nie stać ich na laptopa, czy na cokolwiek dla dzieciaka. nie pisz mi takich rzeczy bo mnie krew zalewa jak takie coś czytam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do psychologa. Długo musisz czekać tak czy srak na psycho więc nie zwlekaj z tym. Jam mam 24 lata i też nigdy nawet żadna na mnie nie spojrzała, trudno, życie. Masz niską samoocenę i brak chęci do robienia czegokolwiek, bo po #!$%@?? Wiem, znam to z doświadczenia. Hej ty masz prawko a ja nie mam i masz dzięki temu więcej otwartych drzwi na rynku pracy. Toksyczni rodzice to #!$%@?
  • Odpowiedz
Jak nie masz kredytu na zmiennym, to gówno wiesz o problemach. Zamiast się mazgaić zacznij zmieniać to co Ci nie pasuje. Nie siedź pod butem mamusi.
  • Odpowiedz
Mam 22 lata nigdy nie miałem dziewczyny, jestem brzydki z twarzy i nie wiem czy da się coś zrobić.


@AnonimoweMirkoWyznania Oczywiście, że się da, dokładnie po to Pan Bóg wymyślił operacje plastyczne, przeszczepy włosów, itd.
Tanio nie będzie, no ale nie ma się co dziwić
  • Odpowiedz