Wpis z mikrobloga

@kukold: Łukaszenka to od dwóch tygodni tam fikołki n--------a. Niby putin spoko i git kolega ale zerowej pomocy ze strony wojsk białorusi xD

Tam się dobre jaja muszą o---------ć w tych fikołkach. Putin ściąga jakieś resztki ze swoich g---o republik mając białoruskie wojsko pod nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kukold: coś w kościach czuję że nie tylko tut, ale i może właśnie wjeżdża na Ukrainę. Jedyne co może potwierdzać historię o puczu o to te poderwane samoloty, ale trzeba jeszcze sprawdzić mapkę b---------ń na Ukrainie dzisiaj
  • Odpowiedz
@epll: Panie, Białorusini to tam nawet tory detonują, aby sprzęt wojskowy nie mógł dotrzeć w łapska rosjan. Cisi bohaterowie tej wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: jakby miał mózg to by właśnie teraz zdradził Putina, oddał władzę w zamian za możliwość s----------a do jakiegoś Burkina Faso z wagonem złota, ale ewidentnie jest za głupi.
  • Odpowiedz
@LMLOGID: I co, że odda teraz władze, zaraz putin da swoją. On imo widzi dokładnie co się o--------a. Jak tylko rosja zacznie przegrywać to tam poleci imo dosyć mocna zmiana kierunku w którym Białoruś idzie.
Już teraz od dwóch tygodni mają w------e w rosje ostro. Wojska rosyjskie są na ich terenie ale oprócz tego zero pomocy. Do tego stopnia, że gdzieś czytałem opinie, że kontratak Ukrainy pod Kijowem był właśnie
  • Odpowiedz
Tam się dobre jaja muszą o---------ć w tych fikołkach. Putin ściąga jakieś resztki ze swoich g---o republik mając białoruskie wojsko pod nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@epll: I to mnie właśnie intryguje, że do tej pory wojska białoruskie nie zostały użyte do poszerzenia północnego frontu. Ich wkroczenie w pierwszych dniach wojny odcięłyby armie ukraińska od dostaw z NATO, zmuszając Ukraińców do skapitulowania. Dlaczego Baćka się postawił?
  • Odpowiedz
@epll: I to mnie właśnie intryguje, że do tej pory wojska białoruskie nie zostały użyte do poszerzenia północnego frontu. Ich wkroczenie w pierwszych dniach wojny odcięłyby armie ukraińska od dostaw z NATO, zmuszając Ukraińców do skapitulowania. Dlaczego Baćka się postawił? Czyżby zachował jeszcze jakieś resztki suwerenności, czy może jego armia stanowi odwód?


@Malpigaj: Może miał 2 wyjscia. Jedno to inwazja rosyjska a drugie to okupacja rosyjska.
  • Odpowiedz
@epll: I to mnie właśnie intryguje, że do tej pory wojska białoruskie nie zostały użyte do poszerzenia północnego frontu. Ich wkroczenie w pierwszych dniach wojny odcięłyby armie ukraińska od dostaw z NATO, zmuszając Ukraińców do skapitulowania. Dlaczego Baćka się postawił? Czyżby zachował jeszcze jakieś resztki suwerenności, czy może jego armia stanowi odwód?


@Malpigaj: bo wojsko powiedziało, że nie zaatakuje i próba zmuszenia oznacza dezercję itp co oznacza nie
  • Odpowiedz