Wpis z mikrobloga

Nie żeby coś, ale postawa większości #konfederacja w sprawie wojny ukraińskiej niestety jest bardzo mocnym potwierdzeniem, że ta formacja zamiast wstrzemięźliwości i stania na straży naszych interesów wybrała dołączenie się do proatlantyckiego chóru oburzonych wujów, którzy jedyne co potrafią z siebie wydalić, to rusofobiczne rzygi i wyrazy bezkrytycznego uwielbienia dla Ukraińców. Nic Ci ludzie nie mają wspólnego ani z Dmowskim, do którego część z nich tak chętnie się odwołuje, ani tym bardziej z realizmem politycznym. #4konserwy #polityka #polska
  • 4
@softparadise: Ale kogo masz na myśli? Korwin jak zwykle #!$%@? po swojemu, rozkręca kontrowersyjne tezy, natomiast spora część jego partii się od niego odcięła, nawet Bosak mówi, że wyciąganie UPA w tym momencie to świństwo.

Jedyne osoby, po których widać jakąś szczególną miłość do Rosji to IMO Braun i Wilk.
@softparadise: W czasach pokoju była to formacja na którą mogłem oddać głos mimo masy rzeczy które mi się nie podobały i dalej nie podobają. Jednak obecne zachowanie Brauna i Korwina to już dla mnie za dużo. Można było się tego po nich spodziewać jednak człowiek się łudził że w momentach krytycznych zachowają powagę.