Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#zwierzeta #koty

Jako Mirek ze wsi który całe życie widział koty i psy u każdego na podwórku i wiecznie aby słyszał że ktoś oddaje małe kotki nie rozumiem co się teraz #!$%@?.
Moja dziewczyna chciała psa ale stanęło na kocie bo mniej trzeba latać.
No to olx i szukamy czy ktoś nie oddaje zwykłego kota bez papierów. Wszystkie ogłoszenia za darmo to fake i w rozmowie wychodzi że 3k za kota! 3k #!$%@? za kota.
No dobra następna decyzja adopcja no to wchodzimy a tu na start kilkuletnie koty których ludzie chcą się pozbyć a się okazuje że jeszcze łaskawie wymagają żeby zapłacić 800 PLN za kota który ma 7 lat !
No ale dobra,. Mówię tyle się słyszy o pełnych schroniskach itd to weźmiemy z schroniska.
Takiego walą jak Polska cała nie widziała
Na start pytanie czy mieszkanie czy dom. Czy kupione czy wynajmowane? czy mamy dzieci? Czy planujemy podróże z kotem? czy mamy 67m2? bo jak mniej to kot będzie męczył a jak jest w klatce 1m2 w schronisku to się nie męczy? I do tego nie może być za daleko od schroniska bo oni chcą na inspekcję przyjeżdżać i ja mam im pokazać wtedy tego kota.
Mniejsze wymagania są chyba do kredytu już no ja #!$%@?!
  • 6
@matryja: Wzięłam kota ze schroniska i nie miałam nic z tego co opisujesz jakieś dziwne to twoje schronisko. Przyjechałam bez zapowiedzi z transporterem wzięłam kotka 8-miesięcznego, szybki przegląd u weta w schronisku, papierek do podpisania i tyle. Jedyne co to właściwie wymagał dużo leczenia i jakieś 2k na niego poszło także wyszedł jak rasowy xD no i psychikę ma zrytą lekko :( bo kotek po przejściach jak każdy w schronisku
@matryja: napisałeś że "wszystkie ogłoszenia za darmo to fake i w rozmowie wychodzi że 3k za kota". Wchodzę teraz na olx, w moim mieście jest ponad sto kocich ogłoszeń oznaczonych "za darmo". Dobra, niektóre są spoza miasta, ale ludzie piszą że mogą zorganizować transport. I to serio wszystko są fejki? W to konkretnie ciężko mi uwierzyć.

Tym bardziej że moja siostra ma 1,5rocznego kociaka z olx, koleżanka z pracy wzięła rodzeństwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matryja: Gdzie ty mieszkasz ( _)
Mam kota z olx, za darmo. Wzięty jako 3 miesięczny kociak. Gość chciał jeszcze jego brata mi wcisnąć. Kot urodził się na wsi, ale przywieziono mi go do miasta.
Moja znajoma ma kota że schorniska. Pojechała z pustym transportem i wróciła do domu z kotem. Po kilku miesiącach przyjechała do niej Babeczka że schornika sprawdzić czy kot żyje i jak się ma.