Wpis z mikrobloga

Hej, gdzie kupić Iphona 13 pro max 256gb??

Najtaniej za 5699 znalazłem na OLX, opis:

"Polska Europejska Dystrybucja, wszystkie modele zostały zakupione w Autoryzowanych salonach takich jak Cortland iSpot Media Markt RTV AGD Media Expert. Pełna gwarancja producenta. Możliwość wystawienia FV"

Jeśli opakowanie jest oryginalnie zamknięte to jest się czego bać?
Jak wzięty na raty to telefon może zostać zablokowany?
Jak sprawdzić czy to nie jakieś refurby?

Ryzykować czy raczej nie ma sensu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iphone
  • 11
Iphona 13 pro max 256gb??


@kubus86: ustaw sobie powiadomienia, ja zakupiłam w sklepie Vobis np., są też dostępne losowo w Euro RTV AGD, ale trzeba oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubus86: odpowiedz sobie na pytanie dlaczego ktoś miałby sprzedawać nowy telefon 500 zł taniej niż jego wartość rynkowa i mając na uwadze, że przy cenie 6200 zł nadal są problemy z jego dostępnością w dużych sklepach.
@Schrodinger: myślę że z powodu gotówki: osoba potrzebuje $$ -> Kupuje Iphona na raty 0% na 36 miesięcy i wystawia go o 500 zł taniej. W ten sposób ma kredyt na 36 rat za 500 zł, pewnie na oświadczenie w kilka minut jak to w sklepach tego typu robią. Biorąc ten sam kredyt w banku do spłaty pewnie będzie miał 1500-2000 zł więcej, dodatkowo sprawdzają zdolność kredytową itd. Pytanie czy takie
@kubus86: Jeżeli chodzi o iPhona to w większości widziałem że max 20 rat na 0%, a w większości to jednak 10 rat w opcji 0%. Jeżeli to nawet prawda to jednak bałbym się mimo wszystko ryzykować dla 500 zł. To już lepiej samemu wziąć na te raty u autoryzowanego sprzedawcy.
@kubus86: Amazon czasami oferuje raty 0% na 12 miesięcy ale nie na wszystkie produkty, weź się zorientuj. I tak jak pisali, skoro już wydajesz taki hajs na telefon to zdecydowanie z pewnego źródła, nawet prosto od apple