Wpis z mikrobloga

Ale mnie ogarnął taki śmiech wymieszany z ochotą na płacz jak sobie pomyślałem, że pis cały czas ma duże szanse na rozbicie banku w przyszłorocznych wyborach i nie ma najmniejszego znaczenia jaki syf robią XD zawsze jak o tym myślę to mi się przypominają rozmowy ze znajomymi w 2015r. gdzie hasło "amber gold" załatwiło pisowi wybory parlamentarne, a hasło "szogun" wygrało im wybory prezydenckie
to nie były moje pierwsze wybory, ale wtedy pierwszy raz poczułem, że w tym kraju głosuje się z nienawiści, a nie z rozsądku ¯\_(ツ)_/¯ żadne argumenty typu "jak duda zostanie prezydentem to pis będzie miał samowolkę" nie miały znaczenia w obliczu tego, że Komorowski stanął w Japonii na jakimś stołku (co potem się okazało, że nie było nietaktem jeśli dobrze pamiętam) i powiedział do kogoś "chodź szogunie" XD przecież to jest jakaś chora abstrakcja
tak samo nic co się mówiło o pisie nie miało żadnej siły przebicia w obliczu tego, że TUSK okradł ludzi w AMBER GOLD (którzy połasili się na oprocentowanie 13%+ i wyłożyli laskę na to, że coś jest nie tak skoro wszystkie inne banki mają oprocentowanie w okolicach 1% xD), a w rzeczywistości Tusk nie miał z tym nawet nic wspólnego XD pis mając już pełnie władzy i składając zawiadomienia do prokuratury i tworząc sejmowe komisje śledcze nie mógł zrobić absolutnie nic Tuskowi, ale łatka w mediach przypięta i wybory wygrane
jeszcze wisienką na torcie jest to, że następne wybory odbędą się 11.11.2023 XD wytrą sobie mordę husarią i innymi bzdurami i troglodyci, którzy i tak już będą na ulicach, pójdą oddać głos przeciwko szatanowi Tuskowi XD (to akurat jest o konfederacji)
#bekazpisu #bekazprawakow #marszniepodleglosci #neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #konfederacja
  • 18
  • Odpowiedz
jeszcze wisienką na torcie jest to, że następne wybory odbędą się 11.11.2023 XD wytrą sobie mordę husarią i innymi bzdurami


@Wlasciciel_prawakow: ja to bym się raczej martwił że zyska Konfederacja, PiS można przeżyć, ale takiego gówna to już nie dam rady..
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: no na bank xD różnica w ilości głosów była minimalna, a Trzaskowski wygrał w większej ilości województw niż duda
kto wie czy pis nie maczał palców w ordynacji wyborczej, a do tego dodaj pegazusa i fakt, że to był początek pandemii ¯\_(ツ)_/¯
"tęczowe środowisko" jak to nazwałeś nie przeszkadza nikomu normalnemu
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

Niszczenie państwa prawa, defraudacja publicznych pieniędzy, niszczenie wolnych mediów, podsłuchiwanie opozycji, skompromitowanie Polski na arenie międzynarodowej, skłócenie się ze wszystkimi sojusznikami, wysyłanie nieposłusznych sędziów w niebyt, wszędobylska putinizacja kraju, zniszczenie gospodarki - SPOKO, PRZEŻYJE TO

Tęczowy Rafał - O NIE, TO JUŻ ZA DUŻO, TEGO NIE PRZEŁKNĘ.
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: Podziękuj opozycji która nic nie potrafi zaoferować wyborcom, oprócz darcia mordy. PO zatrzymało się w 2008 roku i myśli że straszeniem PiSem znowu wygra, a to już tak nie działa. Przeciętny wyborca myśli sobie że jest #!$%@?, ale chociaż 500zł czeka w MOPSie do odebrania na koniec miesiaca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trixie:

Tęczowy Rafał - O NIE, TO JUŻ ZA DUŻO, TEGO NIE PRZEŁKNĘ.


Ale czy ja mówię o sobie? Celem polityków jest wygrać wybory chyba że wy wolicie dołączyć do krula i wczytywać co nowe protkoły
  • Odpowiedz
  • 1
@Wlasciciel_prawakow
Ja sądzę że PiS zasłużył na jedną szansę i można było się raz pomylić, każdy ma do tego prawo. Ale wybrać ich na drugą kadencję i jeszcze się trzecia szykuje? Trzeba mieć naprawdę gwóźdź wbity w mózg. Jak można określić Polaków inaczej niż debile w tej sytuacji? 3 razy zagłosować na najwiekszych nieudaczników w kraju.
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow ja celuje w minimum 35 procent.
Choć liczę trochę, że za Nowy Wal dostaną strzała od tych wszystkich co potracili.
Jak tu ktoś wyżej pisał opozycja nie robi nic poza krzyczeniem, że nie ma praworządności
  • Odpowiedz
@eko_zgonus: no ja wiem, że opozycja jest słaba, ale na dobrą sprawę to co oni mogą innego zrobić? plus problem z praworządnością z perspektywy myślącego człowieka powinien być automatycznie głosem na nie-pis, ale jak widać w polsce myślący człowiek nie jest w większości ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz