Wpis z mikrobloga

@sEB-q: lol, mniej ukraińskich newsów, ruskim na pewno idzie gorzej niż zakładali, ale już połączyli Krym z Donbasem. Ta cała wojna skończy się tym, że ruscy coś tam jednak zdobędą na tej Ukrainie
  • Odpowiedz
@Mehmet_arcimboldo: a ty mniej ruskiej propagandy., wiemy jaka jest sytuacja na froncie, ale de facto rusek już sobie ten głupi ryj rozwalił bo jest uważany przez cały cywilizowany świat za bandycki naród na poziomie faszystów a putin za zbrodniarza wojennego na poziomie hitlera.
  • Odpowiedz
@sEB-q: jaki cały świat? xDD masz europejską, a właściwie środkowoeuropejską perspektywę? W Azji, Afryce czy Ameryce łacińskiej wojna na Ukrainie to jakieś mało istotne gówno. Na dodatek Rosja wciąż ma tam dobry PR bo nie jest USA/Francja czy ogólnie zachodem.
  • Odpowiedz
@Kremlowska_kaleka: i wedlug ciebie Japonia teraz zaatakuje Rosję z powodu kilku wysepek? #!$%@? kocham tych ekspertów z ósmej podstawowej xDD co do Chin zgoda, ale chyba nie jesteś na tyle inteligentny żeby zauważyć, że to nie jest nic dobrego dla zachodu
  • Odpowiedz
@Mehmet_arcimboldo: Chiny nie mogą się odciąć od zachodu, więc będą siedzieć cicho i będą utrzymywać tylko swoją babcie na respiratorze dojąc ją z gazu i ropy. Może i chcieliby przebiegunowac światowe siły ale ruscy im zrobili falstart i muszą trochę odłożyć plany podbicia świata. Oczywiście że japońce nie zaatakują Rosji ale predzej zrobią to, niż zaczną do nich pałac miłością i spijać ich "świetny" pr
  • Odpowiedz
@Kremlowska_kaleka: xDD mówiąc o Azji mam na myśli nie tylko Chiny i Japonię. New Delhi ma tradycyjnie dobre relacje z Moskwą. Rosjanie są też mocni na bliskim wschodzie. Zamieszanie z Iranem i kiepskie relacje Bidena z Saudami też dają Rosji i Chinom możliwość mieszania w regionie.
  • Odpowiedz
@Mehmet_arcimboldo: napisałem ci ruska onuco cały CYWILIZOWANY świat. Nie interesują mnie opinie Kim Dzon Una czy jakiejś Erytrei...weź się ogarnij kacapie bo nie dość ze daliście dupy na dekady z Ukrainą to jeszcze bardziej brniecie w usprawiedliwianie tego gówna i waszych zbrodni wojennych.
  • Odpowiedz