Wpis z mikrobloga

  • 613
W tym Pentagonie to chyba nie nadążą z gotowaniem bigosu uspokojenie. Dopiero co trzeba było medialnie wygaszać sprawę MiGów, a tu już dziadek z demencją wypali o wysyłaniu sił zbrojnych NATO na Ukrainę.

#ukraina #rosja #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 316
@Adam_Wolf karakana powinni zamknąć w piwnicy a nie pozwalać mu udzielać się w światowej polityce przy delikatnych sprawach, gdzie nic nie było uzgodnione i wypowiada się za największy sojusz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Adam_Wolf: a może to testowanie rosji? No chyba, że Kaczyński jest debilem, w co wątpię. Zakompleksiony, mały żałosny człowiek, ale inteligencji nie można mu odmówić, szczególnie jak rozgrywa Polaków
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: no tak, bo jarek pojechał tam bez konsultacji z NATO i UE xD Sam Biden pewnie go wysłał, żeby postraszyć Putina NATO. Jak Putin powie "sprawdzam" to nikt wiarygodności nie straci, bo to przecież od początku były brednie starego dziada z Polski.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: Coś mi się wydaje że słowa które tam padły zostały wcześniej ustalone w szerszym gronie drogi panie. Oni tam pojechali jako przedstawiciele de facto unii więc przedstawili stanowisko szerszej społeczności
  • Odpowiedz
no tak, bo jarek pojechał tam bez konsultacji z NATO i UE xD


@spinor: nie doceniasz głupoty pisowców. Polska polityka zagraniczna od 2015 roku nie istienieje i ja naprawdę jestem skłonny uwierzyć, ze kaczka coś #!$%@? bez konsultacji.
  • Odpowiedz
@Colis: po co tak #!$%@?, ze unia się odcięła od tej wizyty jak wszedzie pisza, ze „wyjazd organizowany jest w porozumieniu z przewodniczącym Rady Europejskiej Charlesem Michelem i przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen.”. Wykopowi eksperci
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: Może i dobrze. Jak mówi, to nie wiadomo ile w tym prawdy, a ile jego wymysłów. Prowadzi oficjalną chaotyczną wojnę informacyjną. Że niechcący to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli przyjmie się że karakan to fan Rosji to wszystko się wyjaśnia: włos mu z głowy nie spadnie bo swojego nie ruszą, a poparcie spadało - więc konieczna była bezwartościowa wycieczka turystyczna, zrobiona wbrew NATO i wbrew logice - można się jeszcze z NATO skłócić.

Temat samolotów też wałkowany nie wiadomo po co - chyba po to żeby nie mówić o 1,5 miliona uchodźców.
  • Odpowiedz