Wpis z mikrobloga

  • 26
@#!$%@? To tak jak z julkami i wyzywaniem każdego od faszystów, kiedyś prawdziwa obelga, dzisiaj już nic nie znaczy. A najlepsze jest to, że Ci którzy najgłośniej krzyczeli, że ktoś to faszysta, sami mieli z nimi więcej wspólnego.
  • Odpowiedz
@#!$%@? pamiętam jak Korwina oskarżano o byciu ruskim agentem bo był w ambasadzie Rosji na jakimś spotkaniu, to powiedział że to jest za oczywiste, bo łatwo dał by się zdekonspirować i podejrzany jest każdy kto nie był w ambasadzie xD takie są ich tłumaczenia
  • Odpowiedz
daj spokój. Nie warto tak się poświęcać za te kilka rubli


@#!$%@?: Widzę, że coś o tym wiesz, ale jeśli tak ci nie zależy na tych kilku rublach, to po co spamujesz tymi swoimi urojeniami na tagu #konfederacja? Chyba jednak zależy. Obrzydliwą masz pracę.
  • Odpowiedz
  • 19
Bosak: *logiczne argumenty*
Random z twittera: HURR DURR I TAK JESTEŚ RÓSKOM ONUCOM
Wykopki: Brawo, ale mu pocisnął xD

xDDD A ktokolwiek odniesie się do faktu wspomnianego przez Bosaka, że poprzednie rządy, szczególnie PiS, de facto zarżnęły polski wywiad i kontrwywiad?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: IMO Krzysztof ma tutaj trochę racji, polski kontrwywiad to obraz nędzy i rozpaczy. #!$%@? Konfederacji jako całej jest kontrproduktywne. Lepiej izolować JKM, Brauna i ich dwór, tak żeby realnie dało się wyeliminować najgorsze jednostki.
  • Odpowiedz
bo łatwo dał by się zdekonspirować i podejrzany jest każdy kto nie był w ambasadzie xD takie są ich tłumaczenia


@card_man: jeśli takie są te oskarżenia to tłumaczenie jest znacząco ponad jego poziomem.
Nie wiem, nie powinno wyciec jakieś finansowanie Korwina z Rosji po tak długim jego oskarżaniu, czy wówczas robi sie fikołka że jest agentem nieodpłatnym?
  • Odpowiedz
napiszesz mi ile osób z Ordo Iuris czyli kolegów żony Bosaka zasiada w strukturach PiSu z partią rządzącą


@#!$%@?: To w końcu PiS jest autorytarny i Kaczyński rządzi tam twardą ręką, czy każdy ma wpływ na decyzje polityczne?
  • Odpowiedz
napiszesz mi ile osób z Ordo Iuris czyli kolegów żony Bosaka zasiada w strukturach PiSu z partią rządzącą a ile z PO czy Lewicy?


@#!$%@?: A liczą się osoby pokroju Moniki Pawłowskiej, czy one już nie z Lewicy? xDDD

Może ty podasz jakieś sensowne porównanie? Przy okazji, możesz też wrzucić te słynne dowody na te słynne finansowanie przez Kreml Ordo Iuris. Ja na razie znalazłem tylko ten niesamowicie stronniczy artykuł pisany pod
  • Odpowiedz