Wpis z mikrobloga

Chłop ma bilion polskich nowych majątku, a i tak został rzucony przez ćpunkę o fizjonomii goblina. To chyba jeden z brutalniejszych #blackpill Co najgorsze chłop wzrost też ma, bo chyba jakieś 185 cm no i nietuzinkowe poczucie humoru. Jak taki ktoś dostaje kosza od laski, która teoretycznie na rynku matrymonialnym powinna znajdować się w sekcji "odpady biologiczne", to ja nie wiem co dla mnie zostało. Chyba matka Sułtana Kosmitów, ale i tego nie mogę być pewien.
#przegryw
RobieZdrowaZupke - Chłop ma bilion polskich nowych majątku, a i tak został rzucony pr...

źródło: comment_1647289423foiOGjU6XFwKlzypesCIxG.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Obejrzyj sobie ted talk z jego była żoną
Elon Musk jest pracoholikiem, wpatrzony w siebie. Egocentryk. Żyje w przekonaniu jakby jego życie było jakaś misją. Do tego wynajmuje mieszkanie, większość swoich inwestycji sprzedał. Żyje skromnie. Jest specyficzną osobą i wiele kobiet nie dalaby sobie rady by z nim żyć.

Ludzie na jego poziomie mają bardzo ciężko znaleźć partnera na wiele lat. I nie dlatego ze Elon jest wybredny, po
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Czekaj czekaj... wzrost ma, kase ma, wszystko ma a mimo to go rzucila... wiec moze jednak te kobiety rzeczywiscie patrza na charakter, który moze miec hooyowy (nie znasz go.. wiec nie wiesz.)

To juz jest predzej przyklad tego ze ten wasz blackpill jest hooya wart.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: ale Grimes to nie jakaś biedna szara myszka. To bądź co bądź gwiazda z milionami $ na koncie i pewnie niemałym ego. Też ma swojego odrzutowca, kilka domów.
Poza tym, zmieniając temat, Blackpill nie mówi, że brzydal lub/i spierdox nie znajdzie kobiety. Blackpill mówi, że brzydal i/lub spierdox nie sprawi, że będzie pożądany lub jak kto woli kochany przez kobiety. Jeżeli kobieta zakocha się w pieniądzach swojego kochanka lub
  • Odpowiedz
@eloelowalewiadro: noe wiem jak jest teraz, natomiast wiem ze jeszcze jakia czas temu na podcascie joe rogana dowiedzialem się ze pozbyl soe swoich inwestycji i ze na tamten moment wynajmowal cos malego, skromnego - moment kiedy firma przenosila sie do Texasu
  • Odpowiedz