Wpis z mikrobloga

W chwili inwazji na Ukrainę kosztowała

fajnie, a teraz jeszcze sprawdź ceny dolara,

@Disegno: @bolidupsko: Dolar jest o 8,25% droższy, rosyjska ropa stanowiąca 65% dostaw do Polski o 14,68% tańsza.

Orlen cena hurtowa paliwa 95 w dniu inwazji: 4 982 zł/m3, po czym w 20h od ataku do Polski już dopłynęły dostawy po nowej cenie z południa tak, ze musieli aż ją podnieść do 5 302 zł/m3 po północy. Dzisiejsza cena hurtowa - 6
Pustulka - >W chwili inwazji na Ukrainę kosztowała
 fajnie, a teraz jeszcze sprawdź c...

źródło: comment_1647297693IbBPup6lCoNNT3q96znJTw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Disegno: ejjjj ja tam nie jestem ani za pisiorami ani za platfusami, ale czemu piszesz że to co robi PiS na stacjach to przewal stulecia? Nie wydaje mi się żeby wszystkie stacje w Polsce należały do pisiorow... Sam znam osobiście właściciela 5 stacji paliw i jest zadeklarowanym komunistą i sympatykiem ruchu 8 gwiazdek i on też nie obniża ceny na swoich stacjach, baaa! miałem u niego 10 groszowy rabat to
  • Odpowiedz
  • 0
@Disegno dorzuc do obliczen ze wiecej groszy VATu jest od drozszego paliwa z 15gr wiecej na oko, no i niestety koszt gazu i ropy do zasilenia rafinerii jest wiekszy. Generalnie umiarkowanie przycieli o ile kursy sie zgadzaja.
  • Odpowiedz
@Disegno: oni tam wszyscy powinni być wypieprzeni na zbity pysk. Ojej, pechowcy stulecia, że też ZAWSZE mają takiego pecha, że nakupia ogromnych ilości akurat po najwyższych cenach, a NIGDY nie zdarza się sytuacja, że kupią po niskich, żeby po wzrostach obywatel cieszył się niską ceną dłużej niż gdzie indziej. Albo skrajni pechowcy albo po prostu idioci.
  • Odpowiedz